Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van olyan gimi magyarországon,...

Van olyan gimi magyarországon, ahol tanulnak westeros történelméről?

Figyelt kérdés
jún. 7. 22:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs. De ha alapítok egy magángimnáziumot akkor havi 2 milliót forintos tandíjért én szívesen neked westerosi történelmet.
jún. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Középföldét is bevennéd a tantervbe légyszi?
jún. 8. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nincsen. A Trónok harca nincs az alaptantervben, így nemigen találsz olyan magyartanárt, aki az egyébként is elég nagy, érettségihez szükséges magyar tananyag mellé még ezt is besűrítené. Felelőtlenség volna az érettségi pontszámok tekintetében, a szülők is valószínűleg fellázadnának.
jún. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincs, de a Radnóti gimiben kötelező olvasmány volt a Harry Potter a gyerekemnek (megjegyzem: igen helyesen).
jún. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Találkoztam már Harry Potter egyetemi kurzussal (valaki írt róla, nem tudom, melyik egyetemen). Úgyhogy egyetemen lehetséges, de középiskolában nem valószínű. Legfeljebb, ha egy drámatanárnak van egy ilyen becsípődése, hogy a színjátszókör Trónok harcából adjon elő.
jún. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"a Radnóti gimiben kötelező olvasmány volt a Harry Potter"

Volt belőle elég példány az iskolai könyvtárban?

jún. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"nemigen találsz olyan magyartanárt"

Az angoltanárokra is lehet számítani ezügyben...

jún. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!