Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megbukok évvégén, ezért úgy...

Megbukok évvégén, ezért úgy döntöttem alkoholista leszek. Mit szóltok?

Figyelt kérdés
Elegem van az egészből, már tavaly is megbuktam.

#menekvés #alkoholizmus #berúgás #Eztteszivelemaziskola #Annyiraelegemvanazegeszbol
jún. 6. 09:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Gratu, igazad van. Miből veszel alkeszt? Lopod, vagy rablással megszerzed a rávalót?
jún. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

Arra fogsz időt, pénzt, energiát pazarolni, hogy szisztematikusan tönkretedd magad, miközben lemaradsz az életről?


Remek terv!

jún. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Rossz a problémamegoldó képességed. Bulás miatt alkoholistává válni nagy baromság.
jún. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Egészségedre!
jún. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%
Keress segítséget, ne hagyd el magad!! Nem fogsz megbukni, van ősszel pótvizsga. Keress valakit, aki segít, ne add fel!!
jún. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan megoldàs mint amikor lemerül az akkumulàtor ezért felgyújtod az autót :D
jún. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Jó terv!

De utána józanul ha körbenézel, és csak olcsó boros flaskákat látsz majd, az szerinted jó jövőkép?:D

Lazíts egyet, engedd el, és jövőre vedd komolyabban. Az nem derül ugyan ki, hogy hány éves vagy, mert meghatározó, hogy mondjuk 15, vagy 45. Avagy 85.

jún. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Én inkább azt tervezném el, hogy tanulok és augusztusban sikeres pótvizsgát teszek.
jún. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy osztálytársam megbukott és ahelyett hogy siránkozott volna többet és többet tanult. A végén szinte mindenből 4es lett.

Persze tudom, hogy ez tényezők kérdése.

jún. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Darcy_Raven válasza:
100%
Én kétszer buktam meg és emiatt kivertek az álomsulimból. Elég sokat ittam de úgy döntöttem abbahagyom. Most már sikerült elvégezni.
júl. 11. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!