Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szakma után érettségi?

Yoniko kérdése:

Szakma után érettségi?

Figyelt kérdés
Sziasztok! nemrég fejeztem be a 3 éves szakképzésemet, és tovább szeretnék tanulni nappali tagozaton az érettsegire. Úgy terveztem hogy majd abban a suliban erettsegizek ahol a szakmámat végeztem viszont megszünt a nappali tagozatos érettsegi. Néztem már sulikat és rengetegnél az volt a baj hogy csak esti tagozat van, és hogy 4 éves gimnáziumok és 5 éves technikumok. Viszont én csak 2 éves nappali tagozaton szeretném megszerezni az érettségit. Szóval hogyha tudtok írni olyan Budapesti iskolákat ami még tanít nappali tagozaton 2 éves érettségit azt nagyon szépen megköszönném!

jún. 5. 16:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Két éves nappalin nem tudod, törvényi változások miatt. Két éves a képzés esti vagy levelező tagozaton technikumban, ahol csak a négy érettségi tárgyra készítenek fel (ötödik a szakma)
jún. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!