Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Emelt törisek! Szóbelire...

Emelt törisek! Szóbelire melyik könyvből tanultok?

Figyelt kérdés
jún. 2. 18:21
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
59%
Lányom a Reáltanodásból készült, fakt és magántanár nélkül 96 és 92 lett az írásbeli-szóbeli.
jún. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
56%

#11 ??????

Az biosz-kémia

jún. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

12, akkor biztos rosszul látom a polcon... Hidd, el, történelem.

[link]

jún. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
56%
Éredekes, a reáltanodához nem sok köze van a törinek, de oké.
jún. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Én egyedül a Rubiconra fizettem elő (nekem nem jött be), magamtól jobban tanultam. Marad a Corvinás, amik meg fajsúlyosabbak azok tankönyvből.
jún. 2. 19:55
 16/26 anonim ***** válasza:
0%
Nekem a fiam csak és kizárólag mesterséges intelligenciát használt a készülés során, végül 97%-ra írta meg.
jún. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
59%

Én a Farkas Judit féléből.

Ti hány napot tanultatok rá kb?

jún. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

Én 1 hetet. Szombaton megyek, így még tanulok rá, emelt matekra is, arra pénteken megyek.


Az eredményeket megnézitek? Én nem megyek el ma megnézni az írásbelit hogy ne befolyásolja a szóbeli készülésemet.

jún. 3. 10:21
 19/26 anonim ***** válasza:
73%

Én megnéztem, 61 pont lett. Rosszabbra számítottam, mert eléggé elengedtem már az egészet az utolsó napokban, szóval ahhoz képest én örülök ennek :D

Amúgy én kedden megyek szóbelizni és ma kezdek el tanulni, szóval én is 1 hetet készülök rá, remélem ez elég lesz

jún. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
80%

Én megnéztem és 75% lett.

Nekem jó, hogy megnéztem, rosszabbra számítottam és így nem vagyok befeszengve szóbelire.

Most kedden megyek szóbelizni reggel 8-ra és hát kb 1 hete fejeztem be a tételek írását és akkor kezdtem el megtanulni komolyabban.

Esetleg, ha megvagyok akkor mondjak tapasztalatokat?

jún. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!