Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Emelt törisek! Szóbelire...

Emelt törisek! Szóbelire melyik könyvből tanultok?

Figyelt kérdés
jún. 2. 18:21
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Én a tankönyvből, és nézek hozzá videókat, illetve az órai jegyzetet.

Szerintem ez a legjobb, mert nyilván a tankönyvben minden benne van amit tudni kell, azt fogják számon kérni.

jún. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én a piros corvinás könyvből írtam meg a tételeimet, ami szerintem talán kicsit kevés, ehhez hozzáolvasom a Maxim kiadó érettségi tételes könyvét és szerintem ez így egy jó párosítás, csak lehet el kellett volna kezdeni tanulni egy hónapja.

Nagyon sok sikert egyébként mindenkinek!

jún. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

A Corvinásat tanultam én is, de sok helyről hallom hogy az kevés és az egyik online töritanár szerint is az. A tankönyvekből is tanultam, így szerintem azt veszem még hozzá. A Mátyus- féle szerintem már túl sok hozzá.


Tanultam én is, csak kicsit "berezeltem" hogy a Corvinás állítólag karcsú egy emelt szóbelihez.

jún. 2. 18:44
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Igen azt én is olvastam, de igazából az az online töritanár csak azért mondja nagyon, mert azt akarja hogy megvedd az ő szóbeli anyagát. Szerintem a Corvinás elég, én is belenéztem és egyáltalán nem kevés ami bele van írva egy témához.
jún. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Szóval szerintem azért nem kell mindent készpénznek venni amit mondanak

Lényeg hogy tanulj, a platform kb mindegy szerintem

jún. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

A 2. vagyok.

A tanulást azt magamra értettem, nem rád. Sajnos későn kezdtem :(

Kevés is a corvinás, csak így utolsó napokban lehet már nem érdemes nekiállni másnak. Szerintem jobb a kevés, de biztos tudás.

Nem tudom, hogy neked mennyi kell, nekem egy 50-60% megfelel a szóbelin őszintén.

jún. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

4-es akkor lehet egy hölgyre gondolunk :)


Én sem látok kivetni valót amúgy a Corvinásban, max. az első és második világháború és hasonló fajsúlyosabb témákat olvasom el még egyszer a tankönyvből.


A YT videóban szerintem a hölgy el is szólta magát, hogy már ügyes valaki ha 8-10 percet beszél. Akkor miért kéne ehhez tudnom "mindent"? Úgysem férne bele a 20 percbe.

jún. 2. 18:54
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én is róla beszéltem. Teljesen felesleges, úgyis a lènyeges infókat kell elmondani, ami benne van a tankönyben is.

A nő nagyon túlmisztifikálja:(

jún. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Enyhén letettem a hajam, de mondom minek ennyit?? El se engedik mondani, meg lejár az idő.


Nagyon túltolja, a 4 könyv meg a Mátyusos is? Normális? :D

jún. 2. 19:10
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Az a Mátyusos rengeteg, ember legyen aki azt meg tudja tanulni. És ha csak adott dolgokra adnak pontot, akkor minek rizsázni lènyegtelen infókat amivel csak elmegy az idő?

Én majd igyekszem a tankönyvből építekzni, van úgy àmblokk amit megtanultam a 4 év alatt.

jún. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!