Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Eddig még szinte semmit nem...

Eddig még szinte semmit nem tanultam a szóbelire, fel lehet készülni kevesebb mint egy hét alatt?

Figyelt kérdés

2023. jún. 14. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze nem egy nagy dolog
2023. jún. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mi a cél, most hogy állsz és mennyire tudsz hatékonyan tanulni.

Ha viszonylag sok mindenre emlékszel, egy kettes is megteszi, és amúgy is könnyen tanulsz, akkor bőven elegendő az egy hét. Ha nulláról akarsz ötöst szerezni, mindezt úgy, hogy nehezen megy a tanulás, akkor kevés az idő.

Az viszont biztos, hogy a GYK-n töltött idő semmit nem fog segíteni.

2023. jún. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem sok mindenre emlékszem, megteszi egy kettes is de nehezen tanulok
2023. jún. 14. 15:49
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Milyen tárgyról van szó?
2023. jún. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%

Simán meglesz a kettes, ha hebegsz habogsz, dadogsz akkor is megadják.


Én magyarból valami Kálmánt húztam vagy kit aztán szóbelin össze vissza kevertem a szezont a fazonnal, még tán valami római ókori emberke életrajzát is belekevertem, mégis megkaptam kettest.


Töriből a kommunizmust húztam, ott sem sokat tudtam de elmondtam, hogy tilos volt malacot vágni meg embereket vittek fekete Volgával. Ennyit mondtam önállóan, többit a tanár mondta én meg csak bólogattam aztán 3ast kaptam.


Angolból is mire összeszenvedtem, hogy el tudjam mondani engem hogy hívnak meg mit szeretek csinálni...nem volt könnyű menet de az is 3as lett.


Nekem matekból is kellett szóbelizni mert megbuktam írásbelin. Szóbelin eleinte megkérdezték, hogy hogyan vezetném le ezt az egyenletet. De csak néztem előre és egy mukkot sem szóltam. Itt komolyan azt hittem megbukok mert meg sem bírtam mukkanni aztán egyszercsak a tanár félretolt mindent és megkérdezte, hogy "8x8?" "6x5"? "7x8"?

Na ezekre még tudtam is válaszolni aztán azt mondta, hogy jólvan nincs nekem türelmem magával szórakozni, kettes.

2023. jún. 17. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5 reméljük velem is ilyen jófejek lesznek
2023. jún. 17. 02:27
 7/7 Senior Séf ***** válasza:
67%
Szóbelin nem kell izgulni. Beszélgetés alatt előjönnek q dolgok.
2023. jún. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!