Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha nem megyek el pót Zh-zni,...

Ha nem megyek el pót Zh-zni, akkor pót-pót-ra se mehetek el, vagy függetlenek egymástól?

Figyelt kérdés
BME-GPK

#BME #ZH #Potzh
máj. 29. 06:33
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Lehet ez tárgyanként más, de nekem volt olyan, hogy elbuktam a sima ZH-t, majd a pótZH-ra nem mentem el, mert elaludtam és csak pótpóton mentem át. Ez BME VIKen volt.
máj. 29. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
A gyakorlatvezetőt kell megkérdezni.
máj. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Ezt àltalàban a tanàr talàlja ki. Nàlunk kàrolin a TVSZ-ben csak annyi volt hogy pótbeszàmolóra lehtőséget kell adni. Hogy mire lehet még és hogyan az az oktató döntése. Szerintem nàlatok is így van. Írj egy emailt neki.
máj. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Függetlenek, eleve a pót-pót az díjköteles pótlás, amiért a Neptunban kell már fizetni.
máj. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4es az vizsga. A ZH szorgalmi időszak alatt van és a tanàr szabadabb kezet kap vele. A kettő teljesen màs.
máj. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"PótZH írására minden ZH után lehetőséged van. Első

alkalommal ez mindig díjmentes. Amennyiben a

tantárgy követelményrendszere megengedi, második

alkalommal különeljárási díj megfizetése mellett írhatsz

Pót-Pót ZH-t is."


[link]


Mielőtt lepontoztok nem ártana utána olvasni a dolgoknak..


#5, milyen vizságról beszélsz? A vizsgáért nem kell fizetni, azt a vizsgajelentkezési időszakban veszed fel, nálunk (BME) ez egy hete szerda 18:00-kor kezdődött.

Vizsgára pedig a pótlási hét után mehetsz, vagy elővizsgára ha tartanak a póthéten.


Illetve hülyeség amit írsz, hogy a tanár szabad kezet kap, van egy kari ütemterv, ami alapján be van osztva melyik ZH mikor íródik. És ezt a tanár nem módosíthatja, számtalanszor volt már ilyen, hogy nyavajogtak hogy egybe esett egy másik tárgy ZH-jával, akkor sajnos pótZH-ra kell menned. Ha az sincs meg, akkor ha meghirdetik van a pótpót amiért Neptunban fizetned kell hogy jelentkezhess.


Imádom amikor okoskodnak arról hogy mi hogy van, aztán nem is arra az egyetemre járnak, ha egyáltalán járnak egyetemre, mint amiről szó van.

máj. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!