Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit ajánlanátok? Mik a jók?

Mit ajánlanátok? Mik a jók?

Figyelt kérdés
Most vagyok 7.es. Ha fejnövök menendzsernek akarok tanulni. Semmi olyan középsuli nincs a városban, ami érdekelne. Van egy infó szak, ami szóbajöhet, mert ma már sok dologhoz kell az ilyesmi, de ha találok jobb sulit, ami a menendzser dologhoz jobban segítene, oda mennék. A kolesz nem probléma. Fejér megyében lakom, nagyon messze nem szeretnék menni, Budapestre vagy valahol Pest megyére gondoltam. Ha esetlen tudnátok írni jó középsulikat, azt megköszönném :)
2010. okt. 24. 21:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Valami közgazdasági szakközepet mondanék... Keresgélj azok között.
2010. okt. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszi szépen :)
2010. okt. 24. 21:45
 3/11 anonim ***** válasza:

Mit értesz menedzser alatt? Gondolom azt, hoyg öltönyben jár és sok pénzt keres :P

Én most informatikai projektmenedzserként dolgozom, és ehhez informatikai sulit végeztem. De ettől informatikus lehettem volna, nem menedzser. Ahhoz emberekkel kell tudnod bánni, szervezni, egyszerre több területen járatosnak lenni. Ehhez ajánlom, hogy vegyél részt a HÖK munkájában, csatlakozz önkéntesekhez (Vöröskereszt, Rotari, Lions), itt emberekkel fogsz foglalkozni, másokat képviselni, mini projekteket vezetsz majd...

A középsuli meg ahhoz kell, hogy jó legyen a tudásod, ehhez bármelyik gimi jó.

2010. okt. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A menedzser azt jelenti, hogy vezető.

Egy jó vezető - ha úgy tetszik, menedzser - ott indul, hogy jártas legalább egy területen. Elvégezhetsz menedzser szakokat, de önmagában semmit nem ér. Először tanulj meg valamit, aztán menj menedzserképzésre. Vagy párhuzamosan, az már mindegy.

A szakterületen járatlan vezetők ideje szerintem lejárt. Minimum elvárás, hogy érts is valamihez.

2010. okt. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Értem, köszi a válaszokat és a tippeket :)

Amúgy egy lemezkiadó cégnél, vagy valami ilyesmi helyen szeretnék elhelyezkedni, tehát menendzserelni valakit :)

2010. okt. 25. 13:51
 6/11 anonim ***** válasza:
még csak 7.es vagy nyolcadikba ráérsz eldönteni most inkább tanulj
2010. okt. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ja, hát akkor valami zenei gimi nem lenne rossz. Esetleg közgazdasági gimi délelőtt, zenei gimi délután. (meg lehet csinálni, én zeneis voltam és sokan jártak be csak a délutáni zeneórákra).
2010. okt. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2010. okt. 25. 19:48
 9/11 anonim ***** válasza:
A győri Pálffy Miklós szakközépben lehet menedzsernek tanulni. ;)
2010. okt. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Oh, köszi szépen :D
2010. okt. 30. 19:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!