Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Láttatok már olyan iskolát,...

Láttatok már olyan iskolát, ahol a TVSZ-ben nincs fent a diplomajegynek a meghatározása?

Figyelt kérdés

5 TVSZ (mellékletek) van a honlapon akárhogy olvasom,nincs benne leírva, hogy a diplomajegy miből adódik össze pedig nagyon kíváncsi lennék. Hallottam már, hogy szigorlatot is beleveszik nálunk az nincs tehát fix nem. A szakdolgozat+ védés és a tétel(A/B) nyilván de az is érdekelne, hogy a félévek átlaga számít e, vagy teljesen "időpazarlás" megnyomni az átlagot.


Nem Bp-i, nem Debreceni, és nem és SZTE nem ilyen nagy egyetemek de nem szeretni fikázni az egyetemet, hogy nincs egy normális TVSZ, ha esetleg valaki jártas több vidéki egyetemben hálás lennék, ha írna, hogy nekik mi számított.


jan. 15. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Az összesített tanulmányi átlag (vagy szigorlati jegyek átlaga) mindenképp bele kell számítson a diploma jegyébe.

Én a helyedben írnék a TO-nak vagy a tanulmányi ügyintézőnek és rákérdeznék.

jan. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nálunk nincs olyan, hogy szigorlat.

De hogy a félévek átlaga mennyire befolyásolja a diplomajegyet azt jó lenne tudni.


Írtam én már a TO-nak de náluk reagálni, telefont felvenni nem szokás. Bunkó, értetlen fejeket vágni, ha valaki kérdezni mert azt annál inkább.

jan. 15. 17:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Szokott lenni néhol szöveges tanterve az adott szaknak. Olyan sincs? Nálunk abban van benne.
jan. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tanterv ahol a tárgyak vannak h melyik félévben érdemes felvenni az adott tárgyat? olyan van de abban sincs benne
jan. 15. 18:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!