Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Meglehet védeni egy hármas...

Meglehet védeni egy hármas szakdolgozatot?

Figyelt kérdés

Mesterszakos szakdolgozat, és eléggé elszámoltam magam, amikor a témát ki kellett választani, mivel alapszakon olyan témaköröm volt, amivel az OTDK-n is “arattam” és 100%-os ötös volt, ezért úgy voltam vele, hogy mesterszakon is villantok egyet, végülis a kisujjamban van a szakdolgozatírás.


Na sikerült egy olyan témakörbe beválasztanom, ami nagyon komplex, nagyon nehéz, nagyon összetett, csak modellezésből, modellépítésből, és számolásból áll, miközben írtam éreztem, hogy ez nagyon rossz választás volt, egyáltalán nem voltam biztos abban, hogy egyáltalán el lesz-e fogadva, de úgy voltam vele, hogy oké beadom, lesz ami lesz.


3-ast kaptam, ezt kéne megvédenem, de olyan komplex számítások vannak benne, hogy nem lesz nehéz zavarba hozni a védésen, persze még van 1 hét addig hétfőtől számolva, de már most rettegek, hogy ez a védésen biztos, hogy bukás lesz, mert belekérdeznek, és nem fogok tudni jól vagy eléggé jól válaszolni, pedig a védésnek az a lényege, hogy megvédd a saját szakdolgozatot.


Persze próbálok felkészülni a lehető legjobban, de mivel hármast kaptam, a szakdolgozat nyilván nem hibátlan, szóval van benne mire rákérdezni, és fogalmam sincs, hogy hogy fogom kivitelezni a védést.


jan. 14. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:
25%
Úgy kérdezel, mintha a záróvizsga célja az lenne, hogy minél kevesebb ember kapjon diplomát.
jan. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Simán.
jan. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Meg. Nekem is így volt..:-)
jan. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!