Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nagyon kész vagyok! Mit...

Nagyon kész vagyok! Mit csináljak? Totál depressziós leszek!

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy mit csináljak.A jelenlegi iskolámat nagyon utálom.Kiközösítenek, a lányok nem beszélnek velem sokan b-zinak tartanak, pedig nem is vagyok az.Mikor bent vagyok a suliba nagyon szarul érzem magam, ismerös ez az érzés?Most lehetöséget kaptam, hogy felvesznek egy erös gimnáziumba, de félek töle.Nem érzem ugy hogy meg tudnám csinálni, ismerem magam sztem túl nehéz lenne nekem, sajnos.Pláne, hogy két nyelvet kell tanulni.Mos van még egy osztály de oda 30 lány és 2 fiú jár.A mostani osztályomban nem szeretnek nagyon a lányok akkor lehet ot se lenne jobb?Szerintetek jobb lenne ha átmennék egy másik szakközépbe?Válaszaitokat elöre is köszönöm!
2010. okt. 19. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire félsz a másiktól, próbálj meg inkább a mostanin javítani. Miért nem kedvelnek a lányok? Kezdj el csajozni, hogy a pasit lássák benned. Tegyél érte, hogy változzon a helyzet. Hajrá! :)
2010. okt. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

gondolkodj el, hogy mit utálhatnak benned most a többiek. menj át a másik suliba, de már úgy, hogy változtattál a rossz szokásaidon stb. és "új életet" kezdhetsz. lehet, hogy nem érdekel, de elmesélek valamit :D

mikor középiskolás voltam, volt egy nagyon alacsony kis csúnya osztálytársam. de iszonyatos nagy önbizalommal bírt..mindenkit a porba döngölt, senki nem mert visszaszólni neki, még nagyon a tanárok se. semmi vonzó nem volt benne tényleg. mikor elballagtunk megtudtam, hogy a volt osztályában ő volt a senki, akit mindenki piszkált és eldöntötte, hogy középsuliban másképp lesz. nem érdekelte, hogy mit mondanak róla, előbb "támadott"...sebezhetetlen volt :d fúú nem tudom hogy írjam le jobba, de legyen önbizalmad. Szerintem jó lenne átmenni a másik iskolába, de úgy, hogy ha beszólnak, akkor megvéded magad + még rákontrázol.. az én volt osztálytársamnak ment.. eleinte próbálták beoltani, de megvédte magát, nevetett és olyanokat visszaszólt, hogy kész :D hajrá :D

2010. okt. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

hát, elég szar az olyan osztály, ami nem fogadja be a másik embert. Én is így vagyok, de legalább vannak osztályon kívül barátaim.

A b.zizásra meg mondd azt nekik, h. az a legnagyobb b.zi, aki mindenkit leb.zizik.

2010. okt. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Jaj, de ismerős volt ez nekem, amit az előbb leírtál. :) Anno én is így voltam általános iskolába. Csomó lány, kevés fiú. A trendibb csajok kipécéztek és onnantól kezdve utáltam iskolába járni. Gondolom azért volt ez, mert jobb tanuló voltam mint ők. Én bevállaltam a nehéz gimit és most egy műszaki karon tanulok. Nagyon jó, nagyon élvezem. És miért? Mert kevés a lány...

Szerintem vállald be a nehezebb gimit, onnan nagyon eséllyel vesznek fel jó egyetemre.

2010. okt. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem hagyd a közösséged a csudába! Minek erőltetni, csak a baj van vele! Én nemcsak a közösséget rüheltem, hanem azt is, hogy egy csomó hülyeséget kellett tanulnom a gimibe. (ráadásul erős gimi volt) egy évet bírtam, és utána elmentem estiszakos gimibe! És megváltozott az életem! :) Nem kellett görcsölnöm, nem piszkáltak, és minden jóra fordult!Plusz egy csomó tantárgytól mentesültem! Én tuti esti szakra mennék a helyedbe! Csak ennek van értelme a többi felesleges nyüstölés.
2010. okt. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Légyszi kommentelj majd valamit erre, mert nagyon érdekel, hogy döntöttél. Gondolj bele, három év szenvedés, vagy 3 év pihi!:) :-)
2010. okt. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Hát nem tudom még hogy mi legyen.Az esti szakos iskola miben másabb a nappalitol?Az is megfurdult a fejembe?95 ös vagyok én járhatok oda akkor?Oda nem felnöttek járnak?
2010. okt. 20. 18:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!