Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Be fogom tudni fejezni a...

Be fogom tudni fejezni a szakdolgozatomat?

Figyelt kérdés
Kicsivel több mint egy hónap van a leadàsig és kb a negyede van kész formàzatlanul.. Kezdek ideges lenni mert nagyon nem làtom a végét. Aki esetleg màr volt hasonló szituban ti hogy vészeltétek túl? Én nem akarok 5-ös dolgozatot elég ha görbül. Köszi a vàlaszokat
2023. okt. 8. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, be fogod tudni fejezni. Kezdésnek például szakadj le a gyk-ról, és kezdj el most is foglalkozni vele - a mai napból is még órák vannak hátra, amiket hasznosan tudnál tölteni.

Menni fog az, csak vedd komolyan! Hajrá!

2023. okt. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha az ember tényleg odadobja magát (és nem feltétlenül a tökéletesre hajt), akkor jóval kevesebb idő is elég. 1 hónap alatt simán betudod fejezni normálisan, csak nem az utolsó percre kell hagyni.
2023. okt. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Kólauborkával ***** válasza:
100%

Ember függö, van aki 3nap alatt megcsinálja, van aki 1 évet is rászán.

Nem tudjuk te melyik vagy, csak csináld azt meglátod.

2023. okt. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerintem az 1 éves típus vagyok.. Viszont van azért segìtségem ìgy nincs minden veszve
2023. okt. 8. 20:11
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"Kicsivel több mint egy hónap van a leadàsig"


Akkor mi a kérdésed? Annyi idő alatt még 3 másikat is meg lehet írni...

2023. okt. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5 Akkor az egyiket nincs kedved megirni? 😅
2023. okt. 12. 12:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!