Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen gyakran hiányoztok,...

Milyen gyakran hiányoztok, nektek sem indok a hiányzásra egy nátha?

Figyelt kérdés
Általános és gimibe egyaránt érdekelne, én azt vallom, hogy még megfázva el kell mennem, ha nincs lázam és jó a közérzetem, ez nem ok arra, hogy hiányozzak.

2023. okt. 2. 14:24
 1/7 anonim válasza:
35%
Osztalytarsak, tanarok biztos orultek neked hogy taknyosan, torokfajosan iskolaba mentel.
2023. okt. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%
Nem vagyok már iskolás, viszont én nem mennék be, mivel lehet fertőző és nem biztos, hogy más ugyanolyan jól viseli ha elkapja, mint én.
2023. okt. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Ha nincs lázam akkor én megyek. Az orrfolyásomat nasivinnel tudom kezelni.
2023. okt. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
Én sem maradtam otthon soha egy náthával.
2023. okt. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
3-4 nálatok is volt olyan, hogy a fél suli náthás volt és csak az orrát fújta?
2023. okt. 2. 15:58
 6/7 anonim ***** válasza:
67%

Altalanosba nagyon sokszor bekuldtek úgy szüleim, hogy tiszta takony voltam vagy hőemelkedésem volt. Gimi alatt szerencsére bejött a covid, nálunk még tavaly is hazaküldték a tanárok azt, aki kicsit gyakrabban köhögött/ fújta az orrát.


De egyébként szerintem kisebb megfázással simán be lehet menni

2023. okt. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
95%
Az a baj, hogy ugye mondják, hogy az ember betegen ne menjen, ne fertőzzön másokat... viszont ha valaki többször beteg egy évben, akár csak nátha szinten, akkor simán összejöhet annyi hiányzás, hogy abból probléma legyen. Aztán ne adj Isten még más betegséget is elkap az ember az év folyamán, és akkor már tényleg a hiányzásai a plafont fogják súrolni. Én is mindig próbáltam iskolába menni ha tudtam, mert pl. volt olyan év, ahol tüdőgyulladás miatt 3 hétig nem mentem iskolába a tanév elején, és már úgy összegyűlt elég hiányzásom, nem engedhettem meg, hogy minden semmiségkor otthon maradjak, nehogy a tanév végére rengeteg összegyűljön.
2023. okt. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!