Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Náthás gyereket te kivennéd...

Náthás gyereket te kivennéd az iskolából?

Figyelt kérdés
Történetesen az én osztályomban már most is többen náthásak, de ez ilyenkor így szokott lenni. Csak érdeklődnék, hogy máshol mi a helyzet, ha vki náthás lesz hazaküldik? Mert akkor nagoyn hamar kiürülnek az iskolák

2020. szept. 4. 10:23
 1/9 anonim ***** válasza:
4%
Nem. Egy kis nátha nem a világ vége. Mi is jártunk suliba náthásan, senkit nem érdekelt. Most úgyis ilyen szezon van.
2020. szept. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
29%
Én is nemet válaszolok. Csak, akkor venném ki, ha komolyabbá válik (nem tud ekkor annyira figyelni, ill. másokat is megfertőzhet, ha nem elég erős az immunrendszerük).
2020. szept. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Én nem engedem abban a fázisban suliba a kölyköket, amikor nagyon náthásak - szétfertőznek mindenkit. Az más kérdés h most a “helyzet” miatt, akinek bármi baja van, rossz közérzet, takony, köhögés, protokollból egyből hazaküldik.
2020. szept. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az én időmben nem volt protokoll, és elég nehéz néhány iskoláról ezt elhinni.
2020. szept. 4. 12:02
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Jelenleg a protokol miatt a tanárnak kötelessége hazaküldeni az ilyen tanulót azonnal! Mert máskülönben, ha mégsem nátha volt (sehonnan nem lehet megállapítani) rajta is csattanhat az ostor! Meg a szülőkön is! Szóval TILOS náthás gyereket a jelenlegi helyzetben iskolába küldeni! A szülő ezzel mások életét veszélyezteti a jelenlegi helyzetben!
2020. szept. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
34%

De a korinavírus nem is jár náthával tudtommal. Száraz köhögés jellemzi és láz, ízek elvesztése, hányás, végtagfájdalom. Nincsen váladékozás.

Én is náthás vagyok, ez baktérium, és egész nap rajtam van a maszk is. Emiatt nem maradnék otthon.

2020. szept. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6-os, így van. A Covid-19 végtagfájdalommal, szárazköhögéssel, lázzal és nehézlégzéssel jár. Valamint hányással, hányingerrel és légszomjjal. Ezek közül egyik sem a nátha tünete. De nyugodtan le lehet megint pontozni. 1-es voltam.
2020. szept. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én jelenleg is koronavírusos vagyok, 25 évesen annyi bajom van, hogy nem érzem a szagokat, az ízeket, meg néhány óránként ki kell fújnom az orrom. Na csak így gondolkodjatok, hogy ez csak nátha!

Jelenleg érvényes protokoll: picit is beteg vagy, maradj otthon! Lehet hogy csak ennyivel átmegy rajtad, nem lesz sem torokfájásod, sem lázad, sem légszomjad

2020. szept. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen.

Egyrészt ne fertőzzön senkit semmivel, másrészt nem kellene felülfertőződnie.

2020. szept. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!