Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek mennyire fog...

Szerintetek mennyire fog látszódni az, hogy valaki egy elit iskolából jött az egyetemre? Mennyire fog eltérni az átlagtól és a különbség elfog-e tűnni valamennyi idő elteltével?

Figyelt kérdés
2020. júl. 26. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Semennyire
2020. júl. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
Egyetemeket nem érdekli hogy te most elit iskolából jöttél vagy sem az a lényeg hogy megfelelj a vizsgákon és ne bukj ki év közben. Ha a különbséget arra érted hogy ott többet tanultak elfog tűnni idővel mivel kb. mindent az alapoktól kezdtek hogy aki nem tanult olyan az is értse.
2020. júl. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Attol fugg, milyen egyetem. Pl. mernokin nagyon sokan szenvednek matekkal, analizissel, de "elitebb" gimik utolso eveben mar van erre rakeszules, szakkorok, faktok, amin csak az egyetemi anyagot veszik mar. Orvosin is mas, aki kilencediktol tanulta emelt szinten es emelt oraszamban a biologiat-kemiat, talan valamivel konnyebb az elejen, mint annak, aki csak szerencsevel kerult be. Nyelvszakon hasonloan. De kb. fel ev utan mar semmit nem szamit. Meg elitgimikben talan jobb a csaladi hatter is, es kevesebb bosszusaggal jar a koltozes, uj iskola, nem kell dolgozni, tobb ido juthat mindenre.
2020. júl. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
88%
Én úgy tapasztaltam, hogy legfeljebb az első félévben számít a nagyon bevezető órákál, utána eltűnik szinte minden különbség.
2020. júl. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!