Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Minden történelem óra elején...

Minden történelem óra elején felelünk, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Minden óra elején feleltet a tanár, nem tudok minden órára készülni, túl sok a stressz, nem bírom elviselni.
2023. szept. 29. 13:19
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Minden tárgyból készülni kell.
2023. szept. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Sokkal egyszerűbb minden órára készülni mint egyszerre sok leckét megtanulni. Vagy minden óra eleljén téged feleltet? Majd leszokik róla, mert a többieknek is kell a jegy.
2023. szept. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, hogy ha az óra elején átolvasod kétszer a múlt órai anyagot, akkor azért tisztességesen le lehet felelni.
2023. szept. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Talán tanulj. Nézd meg a könyv releváns fejezetét, és írj minden bekezdés mellé egy kérdést, amire az válaszol.
2023. szept. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Meg nem értem: ha érdekel, akkor tanulsz. Ha nem érdekel, mit számít a rossz jegy?
2023. szept. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig ilyen történelem tanáraim voltak. Igazából nekem az sokat segített, hogy órán rendesen odafigyeltem. Az órán mindig írtunk vázlatot, de mindig hozzáolvastam a könyvet is, hogy teljes képet kapjak és jobban megértsem. Mikor sikerült megértenem hogy pontosan mi hogy is történt, és nem csak bemagolom, akkor könnyű volt rá visszaemlékezni.
2023. szept. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 qkker1 ***** válasza:
100%
Tanulj!
2023. szept. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt hittem, ez a normális, hogy óra elején felelés van. Talán csak matek, ének, tesi meg ilyen töltelék tantárgyakból nem volt.

Sajna tanulni kell minden órára mindenből.

2023. szept. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Olyan nincs hogy nem tudsz készülni!!!
2023. dec. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!