Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A tanárnak van joga kiabálni...

A tanárnak van joga kiabálni a diákkal? Miért vannak ilyen tanárok?

Figyelt kérdés
2023. szept. 22. 10:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
88%

A tanárnak lassan már semmihez sincs joga, a diáknak meg mindenhez.

Nem tanulsz, zavarod az órát, a tanár:

-nem küldhet ki az óráról

-nem adhat órai munka egyest

-nem is emelheti fel a szavát.

Mégis akkor mit csináljon egy tanár a tiszteletlen diákokkal?

2023. szept. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Hogyha kiküldi a diákot a folyósora mobil nélkül, akkor unatkozni fog, és aztán sérülést okoz magának, és akkor a szülei beperlik a tanárt, iskolát...
2023. szept. 22. 22:30
 13/18 anonim ***** válasza:
Egy diáknak képesnek kellene lennie egy széken ülve egyhelyben várakozni.
2023. szept. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
83%

"Hogyha kiküldi a diákot a folyósora mobil nélkül, akkor unatkozni fog, és aztán sérülést okoz magának, és akkor a szülei beperlik a tanárt, iskolát..."

Így van. Ugyanakkor ha egy diák nem akar tanulni, és szándékosan zavarja a tanítást, azzal a többi diák tanuláshoz való jogát zavarja. Az nem érdekel senkit?

Visszatérve a kérdésre, tényleg nem lehet tudni, hogy mi történt pontosan. Vannak idióta tanárok, az tény. Meg aki már 30 éve a pályán van, annak már felmondták a szolgálatot az idegei. Eleve negatív előítélettel állnak a diákokhoz, alap, hogy mindenki hazudik, lusta, sumákol.

De azért általában van ok arra, ha kiabál az órán. Nyilván nem ideális, de ha a diák nem úgy viselkedett, ahogy elvárt, mit tud tenni?

Ha van gyereked, őszintén, soha nem kiabáltál vele?

2023. szept. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Továbbra is azt vallom, minden tanárnak fehérzaj-generátorral kéne órára mennie. Ha a gyerek nem hajlandó együttműködni, akkor generátor bekapcs, és lehet nézni a kétségbeesett arcokat, hogy internet nélkül mihez kezdenek a diákok.
2023. szept. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
84%

Visszakérdezek. A diáknak van joga rendetlenkedni és zavarni az órát? Nincs, de nem törődik vele. Akkor miért várja el a tanártól, hogy törődjön a személyiségi jogaival.


Nagyon rosszak a törvények, amik kivesznek a tanár kezéből minden fegyelmező eszközt. Meg is látszik a diákokon, csokken az átlagos intelligenciaszint. Nyílik az olló az értelmes diákok és a csürheszintűek között. És többnyire ez utóbbiak vádolják a tanárt a jogaik megsértésével.

2023. szept. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Mint a tiéd?
2023. szept. 29. 19:49
 18/18 anonim ***** válasza:
Kérdező, én még abban a világban születtem, amiben anyámék esténként mesét olvastak fel, és nem a TV elé ültettek, hogy ne zavarjam őket. Én még könyvet olvastam, és nem az okostelefonommal rontottam a szemem. Nekem nincs és nem is lesz fészbukom, és egyéb közösségi oldalam, mert azt a pénzügyi elit manapság már nyiltan a te és a korosztályod hülyítésére használja, meglehetősen nagy sikerrel! Vond le a következtetéseket!
2023. okt. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!