Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SOTÉ-sek, ti hol laktok a...

SOTÉ-sek, ti hol laktok a városban?

Figyelt kérdés

Próbáltam egy olyan helyet találni ahonnan minden egyetemi épület nagyjából egyenlő távolságra van, de nem igazán látom át a Pesti tömegközlekedést.

Ti melyik utcában laktok, mi a tapasztalatotok?



2023. szept. 6. 09:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Telepy-Tűzoltó sarok. Mázlim volt, a barátnőm lánya lakott ott hat évig albérletben, most költözött ki, így ment oda a lányom.
2023. szept. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
18%
Mi az hogy hol lakok? II. kerületben van saját lakásom és itt is nőttem fel. Semmi köze ahhoz hogy hol van az egyetem. Emiatt nem fogok egy lerobbant fos 8. kerületben lakást vásárolni csak mert oda járok egyetemre, inkább taxizok Budáról.
2023. szept. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%
dugulj el, ketteske.
2023. szept. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
8. ker, Corvin-negyednél az Üllőin egy társasházban, de hétvégente inkább hazajövök vidékre, azért annyira nem jó környék. Mármint nem ért eddig sosem semmi atrocitás meg semmi egyéb probléma, de elég forgalmas, a levegő sem jó, lepukkant bérház stb… Ha lesz önálló keresetem és lakást szeretnék venni, nem valószínű, hogy erre felé fogom, albérletet meg igazából itt találtam meg szorgalmi időszakban heti 4-5 napra jó.
jan. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!