Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Napi kb 1,5 órát utazni...

Napi kb 1,5 órát utazni mennyire lesz fárasztó?

Figyelt kérdés
50 km-re lakok az Egyetemtől, első félévben albérletben voltam. Mostanra már van jogsim is és kocsim is és úgy gondoltam, bejárós leszek. Mivel falusi vagyok, nincs közvetlen vasúti járat az Egyetem városáig. Kb 10 perc innen a vasúti csomópont, ahonnan már indul járat. Idáig autóznék, majd vonattal mennék tovább, majd trolival.

2023. aug. 4. 21:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért 2.5 óra nem kevés, meg lehet csinálni de ha nem muszáj akkor nem tenném. Arról nem beszélve hogy sokszor az is gond hogy az órák nincsenek egymás után. Nekem pl volt olyan hogy reggel 9 kor egy, 13 órakor és 18 órakor volt órám. Én szerencsére közel laktam és haza tudtam menni, de te nem fogod tudni ezt megtenni. (Arról nem beszélve hogy MÁV nem a pontosságáról híres szval jóval előbb ott kell lenned)


Plusz nem vagyok benne biztos hogy sokkal olcsóbban megúszod. Egyrész üzemanyag ár baromi drága, még ha csak 5km-t kell autóznod egy irányba, az is kb 10 ezer havonta, plusz a bérlet ami még 10 ezer. Ha egész nap ott vagy akkor kaját vinni elég macerás, ha pedig venned kell akkor még egy gyros is 1500ft-nap minimum.



Többieknek:

Itt nem arról van szó hogy ne lehetne túlélni, inkább a gond az hogy nagyon sok időt veszítesz amit fordíthatsz hasznosabb dologra minthogy utazol.

2023. aug. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!