Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Napi kb 1,5 órát utazni...

Napi kb 1,5 órát utazni mennyire lesz fárasztó?

Figyelt kérdés
50 km-re lakok az Egyetemtől, első félévben albérletben voltam. Mostanra már van jogsim is és kocsim is és úgy gondoltam, bejárós leszek. Mivel falusi vagyok, nincs közvetlen vasúti járat az Egyetem városáig. Kb 10 perc innen a vasúti csomópont, ahonnan már indul járat. Idáig autóznék, majd vonattal mennék tovább, majd trolival.

2023. aug. 4. 21:54
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
első évben*, bocsánat. :D
2023. aug. 4. 21:55
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én Budapesten belül is utaztam ennyit naponta, amikor ott laktam. Borzalmas volt. Nekem nem éri meg, de próbáld ki, aztán meglátod.
2023. aug. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
szerintem megoldható. Budapesten belül is, van olyan, hogy egyik pontról a másikba 1 ára, óra 10 perc alatt érsz el, ha kikapsz egy dugót, útlezárást, akár tömegközlekedéssel is. Lehet néha kicsit eleged lesz, de ez bármivel kapcsolatban előfordulhat.
2023. aug. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Napi 1.5 ora, azaz 45 perc utankent? Hat oreg, Pesten belul minden tovabbi nelkul tarthat ennel tovabb is egy ut, foleg ha at is kell szallnod. Nincs ebben semmi extra.
2023. aug. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

háztól-házig amúgy 60km. :D


szerintem heti 3-4 nap kibirható lesz. amúgy 2,5 óra nem másfél. Nem számoltam bele a helyi közlekedést csak itthonról-vasútig oda-vissza.

2023. aug. 4. 22:46
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A lányom 6 éves egyetemi képzést csinált végig napi 3 óra utazással.
2023. aug. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

megnyugtattatok! :D


amúgy, lehet autóval megyek végig. autópálya van, lehet gyorsabb lenne na de mindegy. kipróbálom mindkét lehetőséget.

2023. aug. 5. 08:43
 8/11 anonim ***** válasza:
85 km odavissza, naponta 170 km. Ennyit megyek évek óta a munkahelyemre.
2023. aug. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem menni fog. Én 23 kilométerre lakom az egyetemtől, mégis mivel nagyon rossz erre a közlekedés legalább 75-90 perc mire ki jutok. (1 átszállással)

Számomra nem volt nehéz, mert mindig is szerettem utazni, illetve közben tudtam is tanulni mindig.

Kitartást!

2023. aug. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
8 éve járok vidékről Pestre, oda-vissza 3 óra, amíg a metrópótlózás ment, több is volt. Túlélhető, még itt vagyok.
2023. aug. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!