Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A vizsgáztató tanárok mindenki...

A vizsgáztató tanárok mindenkinek segitettek a kèpessègfelmèrő vizsgán,hogy mindenki átmenjen,de mièrt?

Figyelt kérdés
Mègis ,hogy lehet ilyet csinálni??? Most visszagondolva ugy èrzem ,hogy elbaszták az èletemet,akkor mèg hülye 8 osztályos voltam. Ha nem engednek át akkor talán,jobb iskolába kerülök.
2023. júl. 24. 12:18
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

"Ha nem engednek át akkor talán,jobb iskolába kerülök."

. Aztán miért is?


Meg most milyen vizsgáról van szó?

2023. júl. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mi van? De amúgy ne mást hibáztass azért, mert te nem tanultál. És még van módod bármilyen iskolát elvégezni.
2023. júl. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Èn voltam a legghűlyèbb semmit nem irtam,a tanárok segitettek èpp csak annyit hogy átmenjek,de nem csak nekem hanem, mondta itt van egy kis segitsèg. Ja ès törtènelemből nem segitett senki,èn meg irtam egy oldalt azt sem tudom mit,szándèkosan csunyán irtam,hogy ne tudják kiolvasni,ès átmentem
2023. júl. 24. 15:40
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig nem sikerült leírnod, milyen vizsga volt ez, illetve hogy ha nem sikerült volna ez avizsgád, miért kerültél volna jobb iskolába.
2023. júl. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Milyen országban történt ez?
2023. júl. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
8 osztály felvèteli vizsga a 9 osztályba.Erdèlyben törtènt,tudom nem ide kellett volna de most már mindegy
2023. júl. 24. 17:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!