Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Orvosin miből vizsgàztatok...

Orvosin miből vizsgàztatok anatòmiàbòl?

Figyelt kérdés
Szigorlattetelre gondolok

2022. márc. 8. 06:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ melyik egyetem, nálunk pesten nincsenek tételek, hanem amihez kedve van a vizsgáztatónak azt kérdez (de elötte van egy beugró tesztsor), viszont vannak azért részjegyek. Asszem 3 részjegy volt: mozgásrendszer, zsiger, neuro. Ha arra vagy kiváncsi miből tanultam én pl: Sobotta, vezérfonal neuroanatómiához, anatómia túlélőkönyvek illetve valami app iPaden amin 3D ben lehet nézni mindent. Volt még funkcionális anatómiám is de azt nem szerettem.


Szegeden tételek vannak úgy tudom, többiről fogalmam sincs


De amúgy nem igazán értem mire irányult a kérdésed, úgyhogy ha nem erre voltál kiváncsi akkor sorry

2022. márc. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi. Ùgy értem, milyen témàbòl (csontok, ìzületek, szervrendszer stb) vizsgàztatok
2022. márc. 22. 20:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!