Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mekkora változásra számíthatok...

Mekkora változásra számíthatok ponthatárban?

Figyelt kérdés

Az elte kereskedelem és marketingre jelentkeztem. Tavaly 416 pont volt a ponthatár, nekem 424 van.


Idén emelkedett a jelentkezők száma.

Azt néztem hogy eddig minden évben nőtt a ponthatár akkor is ha kevesebben jelentkeztek, eddig maximum 6 pont volt az emelkedés, amikor 30 fővel csökkent a jelentkezők száma. (Ez akkor volt amikor nem volt szóbeli érettségi, ha jól tudom ilyenkor mindenhol nőtt a ponthatár.) Ezen kívül csak kevesebb ponttal emelkedett.

Idén nagyon nehéz volt az emelt infó a programozás miatt, ez talán oka lehetne annak hogy kevesebb pontja van az embereknek. Bár őszintén nem tudom.


Szokott többet emelkedni a ponthatár mint 8?



2023. júl. 17. 08:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, hogy ezek a kérdések MIÉRT születnek meg.. SENKI nem fogja neked tudni megválaszolni, mert ahogy nőhetnek valahol a pontok, úgy csökkenhetnek is.. teljesen felesleges ezen vergődni 26-ig, mert nem fogja senki sem megválaszolni pontosan. Egyetlen korrekt válasz talán, hogy hasonló pontszámmal rendelkező emberek a mennek ponthatárhoz képest, valószínűnek tartom hogy annyit tán nem fog felmenni, de ez nem garancia. Sok sikert.
2023. júl. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
13%
Idén minimum 425 pont lesz
2023. júl. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

1# összefoglalta a lényeget


"Szokott többet emelkedni a ponthatár mint 8?"

Persze, jelentkezők eredményétől függ

2023. júl. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!