Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Motiválatlan vagyok, mit...

Motiválatlan vagyok, mit tegyek? jövő héten lesz a szóbeli és még szinte semmit nem tanultam

Figyelt kérdés

2023. jún. 16. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
Motiváljon az,hogyha megbuksz akkor 8 általánossal fogsz állni és mehetsz majd közmunkára, vagy valami nagyon alja melót végezni nettó 190 körüli fizetésért.
2023. jún. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ez se motivál... nincs energiám bemagolni 20 tételt minden tárgyból, soha az életben nem fogom ezeket használni, nem fogja mondani a főnök hogy meséld már el hogy széchenyi milyen reformokat vezetett be, ha nem tudod akkor ki vagy rúgva
2023. jún. 16. 16:53
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Én nettó 350 ezret keresek gyárban. Diplomás ismerőseim legnagyobb része csak szeretne ennyit. Ha tovább lépnék a ranglétrán, akkor majdnem fél milla is lehetne a fizu. Nemcsak operátor lehet valaki. És van továbbképzés az ügyesebbeknek.

Nem arra bátorítom a kérdezőt, hogy ne diplomázzon le, ne tanuljon tovább, hanem arra világítok rá, hogy ne csináljunk úgy, mintha csak az érne valamit. Majdnem az összes szakmunkás ismerősöm többet keres. Szobafestő, mechanikai valami, burkoló, plc programozó, stb. Lehet mondani, hogy a diplomás nem fárad le annyira, de ez nem feltétlenül igaz. Pl. meg lehet nézni a tanárokat, orvosokat, könyvelőket.

2023. jún. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
#3-as, ugye tudod hogy itt nem arról van szó,hogy a kérdező hogyan diplomázzon le hanem,hogy az ÉRETTSÉGI bizonyítványt hogyan szerezze meg.. szeretem mikor a kommentelő teljesen más irányba megy el mint ami a kérdés. És 8 általánossal sehol nem fog 400 körüli fizetéseket kapni. Nem kell fölöslegesen adni alá a lovat. Szerezze meg a érettségit aztán elmegy akár szakmát tanulni akár egyetemre.
2023. jún. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%

Ha nem tanulsz egy picit sem akkor van esély arra hogy megbuksz az érettségin. Így a munkaerőpiacon nem fognak kapkodni utánad. Mivel nem tanulsz tovább a szüleid kirakhatnak otthonról és magadat kell eltartanod. Gyárban 3 műszaki egy picit fárasztó lehet egy magadfajta motiválatlan embernek.

Ha nem találsz egy bolondot aki eltart akkor neked kell saját magadról gondoskodnod.

2023. jún. 17. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!