Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi van akkor, ha beteg vagyok?...

Mi van akkor, ha beteg vagyok? Hogyan menjek zarovizsgazni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A párom beteg sajnos, elkapott valami vírust. Pár nap múlva lesz a zarovizsga és bár én nem mutatok tüneteket és természetesen már napok óta nem is volt köztünk semmilyen kapcsolat és egy métert is tartunk legalább, de azért lehet, hogy elkaptam.

Ha így van és aznapra betegszem meg, mit csináljak? Ilyen esetben halasztanom kell egy egész félévet ?

A párommal együtt élünk, nyilván megoldható lenne a helyzet, ha még otthon laknank, de egyikünk sem tud máshova menni :(


2023. jún. 11. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Miért ne mehetnél záróvizsgázni?
2023. jún. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha mondjuk a párom covidos és elkaptam tőle ? Nem szeretnek senkit megfertozni, zarovizsgan nem csak én vagyok egyedül. Ha miattam lebetegedne mindenki, az azért nem lenne túl szerencsés.
2023. jún. 11. 13:42
 3/4 anonim ***** válasza:
96%

Ja, bocs, nem láttam, hogy covidos... Igaz, most sem látom.


De ha így is van, lehet az egyetemnék érdeklődni, illetve maszkban vizsgázni.

2023. jún. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
96%
Hacsak nem vagy igazoltan covidos és nem kerülsz karanténba, simán felmehetsz. Húzz maszkot és fetrőtlenítsd a kezed gyakran! Kérd meg, hogy had legyél legelső v legutolsó (ha jelzed , hogy beteg lehetsz, módosítani fogják a sorrendet) és a többi időben ne maradj bent az épületben. Ne maradj ott eredményhirdetésre.
2023. jún. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!