Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit tanuljak, ha szeretek...

Mit tanuljak, ha szeretek jönni menni, szervezkedni?

Figyelt kérdés

Jelenleg középvezető vagyok egy kisebb cégnél, de tovább szeretnék lépni.

Vannak beosztottaim, jól szervezek, kommunikálok, bírom az egész napos “fel alát”. Tudom kezelni az embereket, egy egész telephely munkálatait irányítani, koordinálni, proaktív vagyok.

Normális szakmám viszont ehhez nem nagyon van. Mert ez nem munkakör, hanem a személyiségem passzol ide ehhez a munkához.

Viszont szeretnék egy olyan szakmát, ami passzol is hozzám.


Gyártó cégnél is eltudom képzelni magam, de egyéb telepeken is, vagy irodaházban. Nem ijeszt meg se a kinti, se az irodai munka. Csak használhassam a készségeim.


Nekem mindegy, hogy diploma, vagy szakma.

Matek és fizika nem megy egyedül annyira, de kb bármit képes vagyok megtanulni.

Jobban szeretném, ha egyszer a saját magam főnöke lehetnék. A kétkezi munkától sem ijedek meg.


Nő vagyok, mert azért néhány munkakörben ez még számít.


Mit ajánlatok?


2023. máj. 24. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Rendezvényszervező.
2023. máj. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
33%
"szervezkedni" => ellenzéki politikus
2023. máj. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 NTBS ***** válasza:
Művelődésszervező.
2023. máj. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretsz jönni-menni, szerveszkedni, dumàlni èn mèg talàn az idegenvezető vagy inkàbb az utazàsszervezőt javaslom.
2023. máj. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!