Mit ajánlotok? Keresett szakma legyen, jól fizessen, és emberekkel kelljen foglalkoznom (szeretek szervezkedni, ügyet intézni stb. )?

Figyelt kérdés

Jelenleg gazdaságinformatikus szakon tanulok. Viszont rájöttem hogy a gazdasági tárgyal egyáltalán nem tetszenek, az infós részével ugyan ez van. Egyedül a programozás, statisztika ami felkeltette az érdeklődésem. Gondoltam rá hogy megyek csak egy programozó tanfolyamra(valamelyik nyelvből). De nem érzem azt hogy lenne tehetségem hozzá. Tetszik,érdekel de nem nekem való.

Olyan szakmát/szakot keresnék, ahol emberekkel foglalkozhatnék. Akár gyerekekkel is. Nem volt egy jó gyerekkorom, így szívesen segítenék másokon.

Ha tud bárki is valami jó tanácsot, azt nagyon megköszönném.


2017. márc. 6. 14:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Én leginkább az eü vonalat tudnám ajánlani. Van gyermek ápoló/gondozó, attól függően, hogy beteg vagy egészséges gyerekkel akarsz foglalkozni. Vannak még variációk is, attól függően, hogy sima osztályon vagy intenzíven vagy.


Ha főiskola is érdekel akkor a védőnő vagy a diplomás ápoló is jó lehet. Ha nagyon a lelki részére akarsz rámenni, akkor gyermekpszichológus, de ez a képzés nagyon hosszú idő.


Ezek a szakmák keresettek is és mire vége lesz a béremelésnek egész jó lesz a fizetés is.

2017. márc. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!