Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Budapest Fasori evangélikus...

Budapest Fasori evangélikus gimnázium vélemény?

Figyelt kérdés
Sziasztok szeptembertől oda fogok járni és itt is rengeteg rossz véleményt láttam a fasoriról, ebből mennyi igaz?

2023. máj. 12. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Ugyanazt az elavult tananyagot adják át, csak részletesen.


Mivel a teljes közoktatás elavult.

2023. máj. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
12%

Csak rád ne boruljon a fasor, mert akkor se bizonyítvány, se Balázska, se hülye kérdések nem lesznek!

Így is úgy is oda fogsz járni, úgy is megtapasztalod. De amúgy szerintem meg mindig jobb, mint a Teleki Blanka.

2023. máj. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2%

Én elit belvárosi Úriemberként képtelen lennék egy olyan intézménybe járni még ha a világ legjobb oktatása is folyna ott aminek az a neve hogy "Fasori". Mégis milyen selejt név ez?


Még az egyetemre se vennének fel mert mondanák hogy nem favágókat keresnek hanem hallgatókat.

2023. máj. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
43%
Részletesen, meg nagyon keményen behajtják a gyerekeken igazi verseny istálló. Az ilyen helyeken gazdag gyerekek is vannak, sok a stresszt keményen isznak, meg többen kábítószereznek is.
2023. máj. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
0%

Úristen én is!!

9.es leszel ugye? Digitális vagy általános szak?

L/14

2023. jún. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
36%
Én nem sok jót hallottam, utolsót jó gyorsan kitiltották, alig 20 perc alatt, sajnos EUs törvények miatt nem regisztrálhat 16 éven aluli,
2023. jún. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
56%
Pár éve ballagtam, gyűlöltem teljes szívemből.
2023. jún. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!