Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Idén felvételiztem és a...

Idén felvételiztem és a Fasort is megjelöltem. Milyen suli? Érdemes lenne oda menni?

Figyelt kérdés

#kutya #macska #iskola #közösség #Budapest Fasori Evangélikus Gimnázium
2021. ápr. 8. 12:43
A kérdező szavazást indított:
Igen, jó suli
Inkább ne
Csinálj, amit akarsz
21 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
#kutya #macska?:D
2021. ápr. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
Most már mindegy, mert a sorrendet nem lehet módosítani, de mi azért nem írtuk be a Fasort, mert sajnos rosszakat hallani róla.
2021. ápr. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
71%
Szia! En oda jarok es en nagyon szeretem! A közösség is jo es a tanárok nagyon megértőek így a Covid idején is és szeretettel fordulnak a diákokhoz! Nekem nagyon jó az osztály közösségem és az ofőm. Nem értem hogy mások hogy mondhatnak ennyi rosszat róla!!!
2021. ápr. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem ez sokban múlik a kifogott tanárokon, osztálytársakon is. Nekem pl. nem volt szerencsém, az osztályközösség 0, az ofő meg egy idióta volt, de rajta kívül is akadtak hozzá nem értő tanárok, akiket nemhogy gyerekek, hanem úgy általánosságban emberek közé nem engedtem volna, így ez sokban megkeserítette az ott töltött éveimet. Ami szintén negatívum, az a koszos, gondozatlan mellékhelyiségek (folyosók, osztályok), illetve ez engem nem érintett, de ahhoz képest, hogy vallásos suli, különösebb szankcionálás nélkül tudtak idősebb diákok pálinkát & cigit csempészni a sulin belülre, amit aztán általában a földszinti wc-k egyikében fogyasztottak el :D


Akadtak persze olyan tanárok is, akiket nagyon megszerettem, bár az ő létezésük akkoriban (?) inkább csodaszámba ment. Egy pár évvel idősebb ismerősöm viszont nagyon jó osztályt fogott ki, és az osztályfőnökével is szerencsésebb volt, neki nagyon jó élményként maradt meg a Fasori, onnan egyből ment is az ELTE ÁJK-ra.


A környék viszonylag rendezett/szép és könnyen megközelíthető (volt számomra, amikor oda jártam), rendeztek sulis programokat, táborokat/utazásokat külföldre, voltak jó & érdekes szakkörök, rendezvények, amiket mondjuk élveztem, így nem mondhatom, hogy 100%-ban rossz élmény lett volna a Fasori, a fent említett negatívumok nélkül tök jól ellettem volna ott. Így viszont a tanítás minősége hullámzott, és kiskamaszként nagyon rosszul viseltem az igazságtalan bánásmódot (nemcsak magammal, másokkal szemben is) az ofő, vagy egy-két megkeseredett tanár által.


Összességében az én időmben a "semmi extra" kategóriába tartozott az iskola, ami jó régóta a már ősidőkben szerzett hírnevétől volt olyan hangzatos, mint amilyen, és manapság is nagyon megosztó véleményeket hallok róla.

2022. máj. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!