Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jelentkezzek gyógyszerésztudom...

Jelentkezzek gyógyszerésztudományira SZTE-re, . Ha?

Figyelt kérdés

Ha nem nagyon szeretem a kémiát, és nehezen is értem, főleg a számítások nem mennek. Valaogy kinyögnék egy jó középszintű érettségi akkor felvennének, de érdemes, megéri? Sok a kémia ott?

A bioszt imádom, abból emeltezek, semmi gondom nincs vele!

Ha nem ajánlátok a gygyszerésztudományit, akkor mit ajánlotok Szegeden, ahová elég az emeltbiosz + egy nyelvérettségi?

Biológus semmire sem jó, nem? El lehet helyezkedni vele?


2010. okt. 10. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szereted és nem is érted a kémiát akkor a gyógyszerészit szerintem felejtsd el. Biológussal az a baj, hogy kevés álláslehetőség van, de azért van, szóval ha szereted ne add fel az álmaid, csináld azt amit szeretnél ne pedig azt amit más szeretne.
2010. okt. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az anyukám gyógyszerész, az SZTE gyógyszerésztudományi karán végzett.(26 éve.) Oda csak a legjobbakat veszik fel. Legalább olyan nehéz, mint az orvostudományi. Ráadásul emelt szintű érettségi szükséges. Nem ajánlom, hogy oda menj továbbtanulni.
2010. okt. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*26 évvel ezelőtt.
2010. okt. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Felvenni még felvennének...de mihez kezdenél ott, ha nem is szereted és nem s megy? A gyógyszerészet igazából szinte csak kémia. Miért akarsz egyáltalán gyógyszerészetire menni, ha nem szereted a kémiát?

Amúgy inkább biosz szakot vagy orvosit javaslom.

Esetleg molekuláris bionika is érdekes lehet. Vagy biomérnöki.

2010. okt. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!