Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mikor hagyják már abba a...

Mikor hagyják már abba a lázadozást a tanárok?

Figyelt kérdés
2023. máj. 3. 14:53
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

7-es

Azért, mert nem ér annyit a tudásotok, mint egy diplomásnak.

2023. máj. 3. 15:46
 12/17 anonim ***** válasza:
79%

10 Sokat és sok iskolának és óvodának dolgoztam gazd.vez. munkakörben rengeteg pedagógussal. Le a kalappal a többség előtt.

Személy szerint a feleségemet 16 év után felmondattam a második látványos (és rengeteg, mindennapos, nem látványos) idegösszeomlása után. Második gyermeket szerettünk volna és bejelentettem (megzsaroltam :( ), hogy addig nem, amíg így megy tovább, mert nem akarok három gyermeket (őt is ide soroltam...) egyedül nevelni. A Xanax, amit írtak neki mindkét alkalommal, szerintem a szülői feladatok felelősségteljes ellátására alkalmatlan állapotba hozták. Ez a KLIK-esedés után nem sokkal történt. Mérhetetlen nagy károkat okozott a FIDESZ csak 2010-2013 között is már. A kollektíva is szét esett teljesen és a gyermekek is jelentősen változtak. Legalábbis itt, nálunk ezt történt. Nem tudom, hogy ez a folyamat mennyire volt általános.

A "szabadulása után" spontán terhes lett. Előtte már a Kaáli-ba is jártunk, de a beültetésig már nem jutottunk el. Bocsánat a hosszú dumáért.

2023. máj. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Most ne kezdjétek, hogy annyit meg annyit dolgoztok...

Kamu duma + a nyári szünet.

2023. máj. 3. 15:51
 14/17 anonim ***** válasza:
79%

13

Nyári szünet - ezen mindig felsírok vagy felkacagok, lelki állapotomtól függően: (Nem. Nem vagyok tanár, sem tanító. Apám? Az volt közel 50 éven át. Anyám? Az is volt. Bátyám? Az is volt. Feleségem? Ő is volt kb. 16 évig tanár. Mennyi élősködő egy családban, mi? Nem gondolkozol a megadóztatásunkban vagy a kiirtásunkban még? Legyél már igaz hazafi!)

Július 1-jén meg is kezdődik. Addig adminisztráció dögivel. Augusztus 15 körül legkésőbb vége, alakuló tantestületi, tanmenetek kidolgozása, aktualizálása megkezdődik (legkésőbb ekkor). Tehát 6 hétről beszélünk. Az 30 nap. Ebből lejön: Táborok, szakkörök, erdei iskola, egyéb iskolai munkák, felügyelet, akármi, ami a KLIKnek eszébe jut július 12-én, hogy július 14-re szolgáltass adatot. Marad 15-20 nap. Éves szinten kábé annyi lesz a szabadságuk, mint egy Mt.-snek, DE nem akkor veszik ki, amikor kell, hanem, amikor a tanítási szünetek megengedik. Szóval?

Ráadásul tanidőben szombatok-vasárnapok bizony mennek el bőségesen készüléssel, javítással, anyagok készítésével, mert mindig új és más kell, hogy le is tudd kötni a gyermekeket. Te meg besz.ptad a fideszmantrát, meg azokét, akiknek nem ment a tanulás és talán még kokit is kaptak a tanártól, pedig azt a törvény tiltja...

Nem ér annyit a munkájuk, mint más diplomásnak?! Ja.....az orvosé sem. A tanár nélkül hülyén mész az orvoshoz, akinél meg meghalsz, ha nincs, mi?

2023. máj. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Akkor ne írassanak dogát ennyi. Félévenként annyi doga kell, ahány óra van egy héten. Annak a javítása bele is van számolva a bérbe. Tetszik/nem tetszik ez így van. Amúgy is annyi idejük van ezeknek lázadozgatni a városban, biztos, hogy lenne dogát javítani idő, ha erre van.
2023. máj. 3. 17:32
 16/17 anonim ***** válasza:
55%

Kérdező!

Ennyi ésszel miért nem mész el tanárnak, ha szerinted semmit sem kell dolgozni?

2023. máj. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Tanárnak a ... mennek, akiknek van valamennyi tudások, azok elmennek valami állást keresni és tisztességesen dolgozni.
2023. máj. 3. 21:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!