Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A sulitokban van vmi extra...

A sulitokban van vmi extra odafigyelés az ünnepségeken azokra, akik hajlamosak rosszullétre, ájulásra?

Figyelt kérdés

Vagy semmi különleges bánásmód, ha rosszul lesz akkor kikísérik (kiviszik) és kész?

Jövő héten ballagás és tiszta para vagyok.


18L



2023. ápr. 28. 13:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem volt tudtommal. Az osztályfőnök mondta hogy előtte-utána igyunk sokat ha hőség van.
2023. ápr. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
28%

Igen különös bánásmódot kapnak, rendszerint ők tartják az előadást 700 ember előtt.


"Vagy semmi különleges bánásmód, ha rosszul lesz akkor kikísérik (kiviszik) és kész?"


Nem, mert folyamatosan mennek a kamerák és a felvétel, nem lehet a rendezvényt megzavarni hiszen youtunen és egyéb média platformokra is feltöltik a videót amit több millió ember lát. Ha valaki elájul egyszerűbb úgy hagyni mint hogy bezavarja a műsort a kihúzása vagy újjáélesztése

2023. ápr. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Remélem hogy igen. Amikor én voltam gyerek még tuti nem volt, max pár széket diszkréten tartogattak hátul. Mindig volt 4-5 gyerek, de mindig ugyanaz a pár, akik szintre percre pontosan kiszámítható módon dőltek el kréta fehér színben. Soha nem értettem, már gyerekként sem, hogy mi a fenéért van fétise minden iskolának kihajtani gyerekek tucatjait, százait, gyakran a tűző napra szavalást hallgatni, lehetőleg végig és szorosan egymás mellett állva, nehogy levegőt kapjanak...


(Én a mai napig alacsony vérnyomással küzdök. Elájulni nem szoktam, de 15 perc után profúzan izzadva a túlélésre játszom mindig ilyen szituációban.)

2023. ápr. 29. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!