Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha nem lesz aláírásom xy...

Ha nem lesz aláírásom xy tárgy 1.-ből, következő félévben felvehető a xy tárgy 2. ?

Figyelt kérdés

Mindenki mást mond, a tanszéket nem tudom elérni de nagyon esz az ideg.

Van aki szerint felvehetem, de évközbe vizsgázmom kell xy 1-ből hogy 2. vizsgázható legyen. Más azt mondja így csak akkor vehetem fel a 2.-t ha már aláírás megvan, és nem hiszem hogy elfogadják hogy mondjuk évközbe megvan az 1., év közbe vegyem fel a 2-t.

Tárgyfelvételnél az előkövetelménynél írja hogy aláírás kell az 1.-ből, de nem tudom az vizsgára vagy tárgyfelvételre vonatkozik.

Köszönöm a válaszokat.



2023. ápr. 27. 08:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs aláírás 1-ből és ez a tárgyfelvételnél követelmény, akkor a tárgyat nem veheted fel. Akkor vehetnéd fel, ha aláírásod lenne és mondjuk a vizsga nem sikerült csak.
2023. ápr. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vannak különböző szintű előkövetelmények. Álltalában aláírás kell minimum hogy felvegyel egy targyat, es sokszor az is hogy sikeresen levizsgazz belole. De irhatsz a tanarnak, vagy a tanulmanyi osztalynak is ezugyben
2023. ápr. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A tanár azt mondta vaalmi pótlókurzusra lesz lehetőségem, akkor vihetem a kettot egyszerre ugye?
2023. ápr. 27. 15:20
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a tárgyat újból fel tudod venni és lehetőséget adnak, hogy a másodikat is felvedd, akkor sem kaphatsz teljesítettet a második tárgyból, amíg az elsőt el nem végzed. Ha nem sikerül az első, törlik a másik tárgyadat.
2023. ápr. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tehát akkor, hogy ha xy 1. zh-it elrontanám ősszel, xy 2.-nél mindegy mit produkalok, törlik. Viszont ha ev kozbe sikerul az 1, akkor nincs akadalya abban a felevben a 2. Sikerének?
2023. ápr. 27. 18:06
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
5. így van.
2023. ápr. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ertem, koszonom a segítséget.
2023. ápr. 27. 18:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!