Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Elte pszichológia nappali...

Elte pszichológia nappali tagozat, de kiderült, hogy babát várok?

Figyelt kérdés
Elte pszichológia nappali tagozatra jelentkeztem, magas pontszám miatt valószínűleg fel fognak venni. Most kiderült, hogy babát várok. Pont az első félévben fog megszületni, és 2 órát kellene utaznom a babával szülés után, mert vidékről járnék be. Tudok esetleg valami olyan tanrendet kérni ami baba mellett is végezhető? Itt nincs levelező képzés, nem tudok átjelentkezni.
2023. ápr. 25. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Ezt elsősorban az egyetem tanulmányi hivatalánál kellene megkérdezni, itt nem hiszsem, hogy sokan tudnának érdemben válaszolni.
2023. ápr. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
12%
Nem. Egy egyetemi szak, csakúgy ahogy a baba nevelése felelősséggel jár. Újszülött gyermek mellett úgysem tudnád elvégezni, itt azért nem ingyen osztogatják a diplomát, ez nem tanári szak.
2023. ápr. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

Ha nincs levelező, akkor csak a passziválás marad. Ilyen esetekben általában meg szokták engedni, hogy az első 2 félévet passziváltasd. Ha megkaptad a hivatalos értesítőt, hogy felvettek, akkor minél hamarabb keresd fel a tanulmányi osztályt és ők segíteni fognak benne.

Vagy ha megjelöltél másik egyetemet is, ahol van levelező (és nem ragaszkodsz az ELTE-hez), akkor most még tudsz sorrendet módosítani, szeptemberben pedig átkéred magad levelezőre.

2023. ápr. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
Én baba mellett biztos, hogy nem vállalnék egy nappalis szakot be, maximum egy levelezőt. Csak az ELTE-re jelentkeztél, és csak nappalira, máshova nem?
2023. ápr. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Passziválás!
2023. máj. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!