Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan viselkedtetek miután...

Hogyan viselkedtetek miután kiderült, hogy több évnyi ismerettség után nagyon félreismertetek valakit?

Figyelt kérdés
Akár rosszat gondoltatok róla akár jót.

2021. dec. 5. 09:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettőre volt már példa.


Külsőleg nem látszott rajtam semmi. Próbáltam tudomásul venni a megváltozott helyzetet, ami elég hamar sikerült is.

2021. dec. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elfogadom és ha úgy adódik bocsánatot kérek tőle.
2021. dec. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivel pont a kapcsolat megszakadásával együtt derült ki a dolog, segített abban, hogy ne hiányozzon annyira. Mindig arra gondoltam, hogy a személy, akit szerettem, akire vágytam, valójában nem is létezik, nem is létezett soha.
2021. dec. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Velem olyan helyzet volt, hogy jót gondoltam róla, de kiderült, hogy kibeszél a hátam mögött, utál... Pedig semmi rosszat nem tettem neki. Minimalizáltam vele a kontaktot (karácsony, szülinap), sajnos teljesen nem tudom kizárni az életemből.
2021. dec. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
És olyan is volt hogy azt gondoltam egy emberről hogy ez egy bunkó picsa, sose leszek vele jóba, aztán végül nagy barinők lettünk.
2021. dec. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Megtörtént. Kétszer.

Egyszer a legjobb barátnőm hirtelen egyik napról a másikra, mikor pont a legrosszabb volt nekem (betegen voltam egy hónapig, akkor szakítottam az akkori párommal) fogta, és ellenem fordított harminc embert(közös haverjainkat), majd soha többé nem írt vissza nekem, és onnantól az utcán is elment mellettem. Alkalmam se volt megkérdezni, hogy miért? Mai napig nem tudom.

Második eset az volt, hogy közel tíz év barátság után az ellenkező nemű barátom ki akart kezdeni velem, amire én bolond hajlandó is voltam. A sztori kb hasonló. Megmagyarázhatatlan okokból egyik napról a másikra hanyagolni kezdett, és pár hétre a semmiből letiltott. Pedig jó ideig teljesen jól elvoltunk, mint egy pár. Nem nagyon vesztünk össze, meg semmi ilyesmi.

Mindent tudott rólam mindkettő. Főleg a másodikat nem tudtam mai napig feldolgozni, nem megy. Nekem mai napig vannak felé érzéseim. Mindkét embert durván félreismertem, mert elhittem azt, hogy érek nekik egy kicsit is. Velük ellentétben számomra mindkettőt értékes embernek tartottam.

2021. dec. 8. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!