Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a szegedi...

Mi a véleményetek a szegedi orvosis sejtbiológiáról?

Figyelt kérdés

2023. márc. 27. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Az h sz*r! Foleg h folyton valtoztatjak a szabalyzatokat. Hogy lehet ha 1 demot elrontok akkor rogton vizsgaznom kell? Es hogy lehet h nincs mar 2es megajanlott? Meg persze a jegyzet is teljesen feldolgozhatatlan
2023. márc. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább örülj, hogy ilyen könnyen szerezhetsz megajánlottat…
2023. ápr. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fair. Mármint van megajánlott jegy, ami egy csomó másik intézetnél nincs. Vizsgázni igazából minden nagy tantárgyból kötelező szóval meglepő, hogy ebből pont nem kell. Nekem csak a jegyzettel van picit nehézségem, szerintem nehezen átlátható, de ez lehet teljesen egyéni. Most volt az első ZH-nk a félévben és szerintem a kérdések nagyon korrektek voltak. Arra kérdeztek ami a leadott anyag volt, a coospaces nehéz volt szerintem, de megint ez lehet szimplán csak egyéni.
2023. ápr. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Remélem meglett a megajánlott mindenkinek, vizsgázni nagy szopás. Örülök hogy vége ennek is :))))
2023. máj. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy életre meggyűlöltem a tárgyat az intézettel együtt, örülök, hogy többet nem kell ezzel szenvednem. S elhatároztam, hogy az utókor megsegítésének céljából egy olyan fasza sejtbiosz jegyzetet adok ki, hogy Happystone lehidal. :D
2023. aug. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ki vagy te, hogy ebből a fosból jegyzetet írsz? 1es csoport?
2023. aug. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
13-mas csoport. Egyszerűen annyira gyűlölöm a tárgyat, főleg a fos jegyzet miatt, amit az intézet adott ki. Emiatt szeretném az utókornak megkönnyíteni a dolgát egy normális jegyzettel. :DD (Mondom ezt úgy, hogy vizsgakurzusos voltam sejtbi I-ből, de szerencsére meglett mindkettő a félév végén).
2023. aug. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudom ki vagy 😂
2023. aug. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!