Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 2 hét elég felkészülni egy...

2 hét elég felkészülni egy szigorlatra?

Figyelt kérdés

Nagyon hülye időpontokat adtak meg, így 2-2 hét lesz felkészülni a szigorlataimra, vagy pedig vizsgaidőszakban ha megbukom valamelyiken. Azokból a tárgyakból lesz a szigorlat amiket előző két félévben 3-4-5-ösre már megcsináltam, rendes felkészüléssel, és nem úgy, hogy pl egy kiszivárogtatott vizsgasort bemagoltam, viszont kötve hiszem, hogy bármi megmaradt volna, szerintem nagyon sokat elfelejtettem belőlük :D


100 oldalas tételek vannak összesen/szigorlat.


2023. márc. 15. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Igen.
2023. márc. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Sokmindentől függ.


Én levelezőn munka mellett jártam egyetemre és a 2. év végén volt szigorlatom fizikából. Emlékeim szerint 45 tétel volt összesen(A-B-C tételsor volt). Mennyiségre az enyém valószínűleg kevesebb volt, mint a tiéd lesz.


Én már amúgy augusztusban elkezdtem kidolgozni őket, mert tudtam, hogy nem lesz időm rá, ha az utolsó pillanatra hagyom(jártam még abban az időben jogsira is, egyéb különtanárhoz, mellette meg még ugye dolgoztam is). A szigorlat amúgy a tavaszi-nyári vizsgaidoszakban volt.


Az eredmény meg az lett, hogy szo-szo sikerült valahogy felkészülni belőle, nem is estem kétségbe a tételeimtől viszont abban a pillanatban, hogy leultem a tanár elé mindent elfelejtettem 🙈

Év közben jó jegyeket szereztem, úgyhogy atengedtek egy kegyelem 2-essel.

2023. márc. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"100 oldalas tételek vannak összesen/szigorlat." - Ez mit jelent, egy-egy tétel 100 oldalas (nem tudom hány tétel van, de kapásból rosszul hangzik) vagy egyben az összes anyag az adott szigóra csak 100 oldal? Utóbbi teljesen menedzselhető kell hogy legyen így hogy nem ismeretlen az anyag. De nem mindegy, hány órát tudsz rászánni naponta. Sok itt az ismeretlen,

kedves kérdező :)

2023. márc. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

100 oldal per szigorlat így akartam írni, csak siettem :D


napi 3-4 órát rátudok szánni.

2023. márc. 15. 14:29
 5/5 NTBS ***** válasza:
52%

Miért nem kezdesz el most tanulni?

Bőven van még idő.

2023. márc. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!