Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 3 éve 3x is megbuktam szakmai...

Éáé kérdése:

3 éve 3x is megbuktam szakmai írásbelin, negyedjére az iskola már értesítőt sem küldött. 3 év távlatából, akkár más iskolába mehetek újra megprobálni az írásibeli vizsgát?

Figyelt kérdés
negyedjére az iskola már értesítőt sem küldött, bár ők azt mondták, hogy küldtek. Nem küldtek.

2023. jan. 18. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Engem az akaszt ki, hogy egy ismerősömnek csak hetedszerre sikerült megszereznie a jogsit, és volt lehetősége. Amúgy messziről sír róla, hogy enyhén értelmifogyatékos, és a reakcióideje olyan, hogy fél óra kell neki arra, hogy eldöntse, hogy mit csináljon, ha száz kiszalad az útra egy gyerek.
2023. jan. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát jó... azért a vezetés az más... Na meg én gyakoralti vizsgán átmentem.... Szóbelin is, írásbelin nem .-.
2023. jan. 22. 00:15
 3/6 A kérdező kommentje:
És hát igazából szeretném újra megprobálni.... Csak másik iskolába, den em tudom, hogy erre van, illetve milyen lehetőségek vannak?
2023. jan. 22. 02:04
 4/6 anonim ***** válasza:
60%
Kezdheted elölről.
2023. jan. 22. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4-es. Mit a 3 év szakmunkás képzőt? Akkor az szívás... megszívattak a tanárok akkor lényegében.. Hiszen pl éretséginél (most éretségizem majd májusban) ha meg van a 4 gimmnáziumi osztály, akkor jegytől függetlenül bármikor újra írhatod az éretségit.... Kicsit hihetetlen ha szakmunkás vizsgán nem ez van :(
2023. jan. 22. 02:11
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát esetleg menj be a titkárságra, és kérdezd meg, hogy mi a szent szar van. Veszteni nem veszthetsz semmit. És legalább azóta tanultál valamit, vagy csak felejtettél?
2023. jan. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!