Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen iskolában tudom majd...

Milyen iskolában tudom majd újra megpróbálni az érettségit ha az az iskola ahova jártam az megszűnt?

Figyelt kérdés
tavaly voltam érettségin nem mentem át mindenből na most ha legközelebb megyek milyen iskolába tudnék menni? összel esetleg? hogy intézzem majd el?

2013. jún. 9. 15:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, az őszire hogy kell jelentkezni, de én a tavaszira úgy jelentkeztem, hogy bementem a Fővárosi Kormányhivatalba az érettségire jelentkezős időszakban, és ott intéztem el. Segített ott egy emberke kitölteni a papírt. Aztán adnak csekket, be kell fizetned, és visszaviszed nekik a papírt a bizonylattal együtt, hogy befizetted. Ennyi. Bárhol leérettségizhetsz, illetve csak a várost választhatod meg, és ők majd beosztanak valahova.
2013. jún. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2013. jún. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!