Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Eszterházy Károly Katolikus...

Eszterházy Károly Katolikus Egyetem (Eger) kollégiumaiba mennnyi az esélye, hogy bekerülök?

Figyelt kérdés
Most szeptemberbe szeretnék odamenni, Eger és a lakóhelyem között 125 km a távolság, azonban a többi pontszerzési lehetőség nálam nem játszik, nincsen semmiféle hátrányoshelyzetem. Minden jelentkezőt fel szoktak venni vagy nem jut mindenkinek hely?

2023. jan. 11. 23:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

#9 vagyok


A kimenőt úgy értem, hogy ahhoz, hogy bárhová elmenj, szükséged van kimenőre. Tehát csak engedéllyek hagyhatod ela kollégium területét. A többi egri egyetemi koliban ilyesmi nincs, akkor jársz-kelsz amikor akarsz, ha hajnal kettőkor szeretnél elmenni valahova, akkor minden jogod megvan hozzá, senki nem fog hozzád szólni, hogy hová mész. Nyilván be kell tartani bizonyos közösségi normákat (pl. 22 óra után csendben lenni) de ezeket kultúrált ember magától értetődőnek veszi, tehát abszolút nem vészes.


A Segítő Szűz Mária Egyetemi Kollégium (ez a katolikus lánykoli neve) sokkal szigorúbb ilyen téren, ugyanis ha oda hajnal egykor csörtetsz be totál részegen, akkor nemes egyszerűséggel ki is csaphatnak. A kimenőadás szigorúságáról nem tudok mit mondani, de nyilván nem az a céljuk, hogy packázzanak veled, tehát ki fognak engedni, arra viszont gondolom rákérdeznek, hogy hová szándékozol menni. Annyit tudok még, hogy elég zsúfolt a koli. Ettől több infóm nincs, de a fentebb leírtak hitelesnek tekinthetőek, ugyanis egy lakótól hallottam őket.

2023. nov. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Köszönöm szépen a segítségedet!

Minden infó jól jön.

Köszönöm!

2023. nov. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!