Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az egri Eszterházy Károly...

Az egri Eszterházy Károly Főiskola kollégiuma milyen?

Figyelt kérdés
Hangulat, stílus, szigor, szobák, minden érdekel. Légyszi csak az válaszoljon, aki ott van/volt kolis, ne csak úgy írja le, hogy ezt "hallotta". Köszi.

2014. nov. 15. 20:25
 1/3 anonim válasza:

EKF-re járok, 3 évig voltam kolis, a Leánykában laktam

Több kolija van, szociális pontszám alapján történik a felvétel. (Több szocpont=kényelmesebb koli)

Legkényelmesebbtől->legkényelmetlenebb

Apartmanházak: ez albérlet jellegű, 2 szintes "lakótömb" erkélyekkel, egy lakrész 6 férőhelyes (3x2ágyas szoba) vadonatúj kb,2 fürdőszoba, konyha nagyon kényelmes és modern (látogatóban voltam ott)

albérlethez hasonlóan bárki látogathat, szabadabb élet

Leányka Úti Kollégium: 399 férőhelyes asszem, apartmanlakrészekre van felújítva, szintén 6 férőhelyes/apartman 3x2ágyas szobákkal,külön WC/zuhanyzó apartmanon belül van egy kis előtér ahol mosogató,hűtő a 6 emberre, mikro, kis asztal van, ebből nyílik a 3 szoba, ill WC/zuhanyzó, szintenként egy konyha+mosókonyha, sivár társasági élet, az emberek még csak köszönésre sem méltatják a másikat, de kényelmes és nyugodt koli, ha nem vagy partyface ajánlom


Almagyardombi Kollégium (látogatóban voltam)

4 fős szobák+WC/zuhanyzó szobánként, szintén külön konyha mint a Leánykában, bulizós társaságkedvelő koli, mindenki ismer mindenkit, bulikedvelőknek ajánlom


Ez a 3 koli az EKF Leányka úti Campusa mellett van, tehát szinte semmit sem kell gyalogolnod ha ott van órád


Sas úti koli (meséltek róla ott lakók)

legolcsóbb és a sulitól legtávolabb levő koli, 3-4 ágyas szobák asszem, régebben szuper volt közösségi élet, most nem tudom mizu ilyen téren, kevésbé olyan szép mint a fenti 3 koli, én nem laknék ott


Remélem segítettem! :)

2015. febr. 15. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia.

Igen, segít, habár nekem nemigen lesz sok szociális pontom, így majd esetleg albérletet próbálok nézni hasonló személyekkel. Köszi a leírást. :)

2015. febr. 15. 10:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Mennyi a díja ?
2016. máj. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!