Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik egyetemre menjek ha...

Melyik egyetemre menjek ha nem érdekel?

Figyelt kérdés

Megélhetés szempontjából nem érdekel az egyetem, csak jó társaság legyen.

Milyen szakokon van/ melyik egyetemen?



2023. jan. 10. 17:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Mérnökin vagyok, nálunk nagyon jó a társaság, mennek mindig a bulik. Infós haverjaim inkább a saját kis világukban vannak el, de persze ugyanúgy jófejek. A gazdasági kar tele van lányokkal, de velük is igazán jól meg lehet lenni, eüs barátaimnak nincs valami sok idejük. Művészekről nem tudok nyilatkozni. Kicsit basic, mert nem tudom mit is szeretnél te pontosan
2023. jan. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Milyen mérnök leszel báttya?
2023. jan. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hustlers University
2023. jan. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Műveszetiken jó a közösség mert kevesen vannak és együtt dolgoznak.
2023. jan. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kocsmába menj, ne egyetemre, töki.
2023. jan. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bármi, ami ÉRDEKEL. Illene végezni is, ha már ott rontod a levegőt. Az ELTÉt és a BME-t kerüld, mert ott nem viccelnek a tanárok. De am mindenütt jó a társaság, kivéve 1-2 sznob szakot pl a közgázon. A kolikban meg kifejezetten jó.
2023. jan. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!