Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy iratkozzak át? SOS!

Hogy iratkozzak át? SOS!

Figyelt kérdés
Sajnos a mostani iskolám nagyon nem tetszik.Ez egy szakközépiskola.Átszeretnék iratkozni egy gimnáziumba, beszéltünk is az igazgatóval de azt mondta hogy sajnos nem tud felvenni mert nincsen üres hely.Nekem ez azért furcsa mert 3 9-es évfolyam van és az eggyikbe 37 en a másikban 36 és a harmadik osztályban pedig 34 en vannak.Akkor mért nem tud mondjuk a 34 fős osztályba berakni egy embert.Hogy tudnám rávenni az igazgatót?Nagyon fontos lene!Eéőre is köszi!
2010. okt. 2. 00:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megsérteni,de ezzel miért nem a szüleid foglalkoznak? Az ő felelősségük,hogy megfelelő oktatásban részesülj. Mondjuk a te felelősséged meg,hogy maximálisan teljesíts; mi a gond a mostani iskolával,miből gondolod,hogy máshol jobb lenne?
2010. okt. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az uj iskola sokkal jobb, színvonalasabb az oktatás.Igen sajnos én rontottam el rossz iskolát választottam, de akkor is ha átmegyek szerintetek könnyen beilleszkedek 32-34 ember közé?Ettöl már nagyon kivagyok.
2010. okt. 2. 09:03
 3/4 dzsordzsina ***** válasza:
Szia! Én is iskolát váltottam 10.be Egy gyengébb gimnáziumból mentem át egy igen erősbe és minimum 4 egészes átlagomnak meg kellett lennie. Barátnőm is át akart jönni de nem volt meg az átlaga és az igazgató neki is ezt mondta, hogy azért mert nincs hely. Lehet , hogy nem akart megbántani. :S Hanyas az átlagod?
2010. okt. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Meg se kérdezte az átlagot.nagyon kész vagyok.
2010. okt. 3. 10:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!