Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Magyarországon a tanárok...

Magyarországon a tanárok miért olyan arrogánsak, narcisztikusak még mindig?

Figyelt kérdés

A keresztfiam most általános iskolás.Onnan tudom,hogy működnek a dolgok.A tanárok még mindig nagyon arrogánsak és narcisztikusak.Kvázi semmi sem változott, semmi sem javult.


Még mindig divat az, hogy "a csengő a tanárnak szól", visszhangzik az arroganciától tocsogó mondat, amikor a csengetés előtt 1 perccel a diákok elkezdenek parkolni.


Egy másik, amikor valakinek a szervezete jelzett vizeletürítési szükséglet miatt és engedélyt kellett (most is így van) kérni,hogy kimehess WC-re.Gyakran viszont elutasításra került "5 perc van szünetig, bírd ki".

Talán van orvosi diplomája is a kedves pedagógusnak vagy ránézésre megállapítja,hogy a gyerek nincs felfázva?



A "kedvencem" viszont a órán történő ivás, na azért meg majdnem keresztre feszítettek.


Milyen emberek azok, akik hatalmuknál fogva, hatalmi szóval visszatartják gyerekek alapvető biológiai szükségleteiket?!



Amikor a keresztfiam és a nővérem mesélte ezeket az a dolgokat, én nem akartam hinni a fülemnek.Azt hittem,hogy a pedagógusok már kinőtték ezt az arrogáns, felsőbbrendű stílust,de sajnos tévedtem.


2022. dec. 11. 13:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

1, Magyarországon az emberek többsége indokolatlanul beképzelt, viszont jóval szerényebb tudású, mint egy külföldi


2, a magyar egy végtelenül elavult (megbukott) oktatási rendszer, amelyben jobbára olyan tanárok oktatnak, aki versenyszférára, vagy komolyabb munkára alkalmatlanok.

A tanárok (tisztelet a kivételnek) Magyarországon egyáltalán nem értelmiségiek, teljesen átlagos képességű emberek, akik burokban élnek, nem sok fogalmuk van az iskolán kívüli életről.

2023. jan. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!