Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi vesz rá arra egy embert...

Mi vesz rá arra egy embert hogy matek tanár legyen? :D

Figyelt kérdés
Soha nem tudtam,hogy tudnak annyi számomra sületlenséget megjegyezni:D
2010. szept. 30. 20:10
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de attól még, hogy te ostoba vagy a matekhoz, nem kell másokat lenézni, akik szeretik.

Kicsit vicces, hogy a matekot fikázod, közben meg Internetet használsz, tévét nézel, és gondolom mobilod is van. Szerintem neked fogalmad sincs, hogy ezek mögött a dolgok mögött mind-mind ott van a matematika. Ne érts félre, nem azt mondom, hogy csak az netezzen, aki érti a matekot, de akkor legalább ne nézze hülyének azt, aki ezzel foglalkozik.

2010. okt. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

A rengeteg képlet megjegyzésének egyik fő módszere: az összefüggések megértése és a képletek többszöri másolgatása.

Hogyan lettem alkalmazott matematikus?

A középiskolában én voltam az osztály legjobb matekosa, aki mindig mindent értett, és bármikor segített az osztálytársainak. Reál érdeklődésű voltam, szerettem. Amikor szakot kellett választani, akkor azt választottam, ami a legjobban ment, és aminek a legtöbb köze van a többi reálos tárgyhoz. Aztán az egyetemen nem nagyon volt más, mint matek.

Kérdező, biztos vannak olyan matematikai kérdések, amik téged is érdekelnének. Vannak-e számok a valósokon kívül? Hogyan definiálhatnánk egy parabola meredekségét? Tényleg találkoznak a párhuzamosok a végtelenben? Milyen a négy dimenziós tér? És még sorolhatnám.

2010. okt. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
100%
Semmi nem tud olyan agyterületeket megmozgatni mint a matek . Ez tény, el kell fogadnunk, szinte mindennek köze van matematikához, kémiához, fizikához, és biológiához. Ezek kellenek, aki nem akar hülye lenni.De ne tanulj, menj csak x-faktorba megasztárba, bár még azok is tanulnak :-)
2011. febr. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
84%
Ja és nem vagyok bölcsész, egyetemista vagy tanár. 9-es tanuló vagyok és nagyon szeretem a matekot. 30 emberből az osztályban 3-an értik. A tanár egy másik gyerek meg én. Mindezt azért, mert mi nem utálattal ülünk neki egy feladatnak, és gyakoroltunk amíg nem ment. Én már tudok a 10,11,12 es témakörökből is.
2011. febr. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!