Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi vesz rá arra egy embert...

Mi vesz rá arra egy embert hogy matek tanár legyen? :D

Figyelt kérdés
Soha nem tudtam,hogy tudnak annyi számomra sületlenséget megjegyezni:D
2010. szept. 30. 20:10
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
0%

a kérdés teeeljesen jogos:D

ennél már csak a matematikusok rosszabbak...mikor egész nap azon törik a fejüket hogy hoyg lehetne mégegy értelmetlen idióta képtelet felírni:D

2010. szept. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy miért nem szexeltek inkább az emberek,inkább logaritmuson gondolkodtak.......aaaaaaaaaaa.......:D:D:D
2010. szept. 30. 20:17
 3/24 anonim ***** válasza:
16%
fogalmam nincs, de mindig is rettenetesen utáltam a matekot, de azt is aki tanította.
2010. szept. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
23%
hát nézd... ők csak agyaljanak a logaritmusokon, én meg szexelek :DD ha őket az elégíti ki... úgyse sok jó pasi van köztük:D
2010. szept. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
48%
Nem tudom, nálunk azok szakosodnak matektanárira, akik nem bírják a matematikusit...
2010. szept. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
69%

nem akarom a matektanárok presztízsét rontani, de matektanár kétféleképpen lesz valaki:

1., az akar lenni, oda jelentkezik, felveszik, és elvégzi.

2., valahogy matekszakra kerül, a matematikus vagy alkalmazott matematikus szakirányt nem bírja, így átmegy a matek szempontjából elég egyszerű tanári szakra.


A szomorú tapasztalatom, hogy a másodikból legalább annyi, ha nem több van, mint az elsőből.


Amúgy mivel minden tudományok anyja és egyben legszebbike és legizgalmasabbika, ezért akinek van egy kis esztétikai érzéke, az matekosnak megy. Akinek nincs, annak marad a bölcsészkedés.

2010. szept. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
0%
mert egy stréber:D
2010. szept. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
90%

Mi visz rá egy embert arra, hogy jogot tanuljon? Vagy épp történelmet? Esetleg magyart?:S De a legdurvább...mi vesz rá vkit, hogy filozófiát tanuljon?...


Mindenkit más érdekel. Nem vagyunk egyformák. Volt matektanárom pl utolsó pillanatban döntött úgy, hogy tanár lesz. Eredetileg mérnöknek ment volna, és fel is vették volna simán a felvételije alapján. De mindig ő magyarázta az osztályában mindenkinek a matekot, és mondták, hogy nagyon jó tanár lenne. És az is lett.

2010. szept. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
80%
Szomorú, hogy ilyen tudatlan emberek vannak a világon, mint te is, kedves kérdező. A matek MINDENNEK az alapja, a világon nincs olyan dolog, amiben nem lenne matematika. Ez a legfontosabb tantárgy, amit mindenkinek meg kell tanulnia, ha valamit is akar kezdeni az életben. És matekot tanítani dicső dolog, még ha manapság senki sem fogja fel ennek a jelentőségét...jajj, hová fajultunk...
2010. okt. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
19%
cöcö. ez nem tudatlanság. tudom én, hogy midnennek az az alapja, csak lesz*rom, és szerintem akkor is kreált, hülye tudomány.
2010. okt. 1. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!