Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Aludhatok éjszaka az iskolában?

Aludhatok éjszaka az iskolában?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, valamelyik nap bentalszok(nem hétvégén). Ha kiderül, lehet belőle valami bajom?
2022. dec. 2. 08:59
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
Te vagy az igazgató?
2022. dec. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Gerilla módon nem alhatsz bent. Az én sulimban éjszaka be van kapcsolva a mozgásérzékelő. Riasztás esetén jönnek a rendőrök.
2022. dec. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tekintve, hogy engedély nélkül nem tartózkodhatsz ott, ez birtokháborításnak minősül.
2022. dec. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Törvényileg nem. Az már más kérdés, hogy én annó megcsináltam. Bezárkóztam az egyik szekrénybe, ahol nem lát a mozgásérzékelő. Egy kalandnak jó volt, de túl sok értelme nincsen.
2022. dec. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a pincében volt egy klubszerű hely, ahol kényelmesen ott aludt egyszer az egyik gyerek :D Szerintem ott még mozgásérzékelők sem voltak. Nyilván nem lehet, ezt te is tudod, mert nem az osztályfőnöködet kérdezted meg, hanem itt a gyakorit. Bármi történhet veled, bármit csinálhatsz, amivel kárt okozhatnál esetleg, magadnak vagy az iskolának, értelemszerűen felügyelet nélkül egy diák nem maradhat a suliban. Nálunk egyszer volt egy különleges alkalom, valamit ünnepeltünk, amikor több tanárral együtt aki akart, az bent aludhatott, és programok voltak egész este :D reggel 6 előtt nem sokkal dőltem ki, sem előtte, sem azóta nem voltam fent ennyit :D élménynek nagy volt ilyen felhajtással körülötte, de amúgy szerintem csak úgy bent aludni a semmiért nincs értelme.
2022. dec. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!