Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit tanuljak meg a középszintű...

Mit tanuljak meg a középszintű matek érettségi mellé, hogy ne pusztuljak meg az 1. évben?

Figyelt kérdés

ELTE proginfo vagy BME mérnökinfo-ra szeretnék menni. Idén felvételizek.

Középszintű matek érettségit fogok tenni, de úgy halottam a matek elég nehéz, és emelttel ajánlatosabb menni. Ha minden úgy megy ahogy terveztem akkor simán fel fognak venni, de nem szeretnék egyből megdögleni a matek miatt. Mi az amit még hozzá kellene tanulnom a középszinthez, hogy ez ne következzen be?



2022. nov. 26. 12:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

The homoungos book for calculus problems

Ezekben az a jó hogy teljesen levezeti a megoldást. A legtöbb könyvnél az a baj ugye hogy csak odaírja a végeredményt... mindig is utáltam ezt. A másik könyv meg próbál valami képet adni a kalkulusról, valami történet köré szőve.

Meg még van ilyenem is: How calculus reveals the secrets of the universe

Ez nem egy szimpla matek könyv, hanem elmondja hogy mire használják a kalkulst, miért olyan fontos a mai világban szóval inkább ilyen kedvcsináló

2022. nov. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!