Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A középszintű írásbeli érettsé...

A középszintű írásbeli érettségi feladatsoromat a javítás után már nem nézik meg még egyszer, ugye?

Figyelt kérdés
Miután bementem megtekinteni, visszakerült a borítékba, aláírtam, hogy megtekintettem, és egyáltalán nem szeretnék fellebezni, még megnézhetik ellenőrzés céljából?

2022. nov. 7. 11:18
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Lehetséges
5 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az érettségi elnök még utána megtekintHETi ,de általában nincs kapacitása az összes tárgy összes dolgozatát ellenőrizni, csak szúrópróbaszerűen ellenőriz.

Ha a javítókulcstól eltérő javítást tapasztal, akkor adott tárgy összes dolgozatának kérheti a felüljavítását egy másik szaktanárral.

2022. nov. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 NTBS ***** válasza:
100%
Megnézhetik, de sosem szokták. Nincs rá idő.
2022. nov. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az érettségi elnöknek kifejezett kötelessége a dolgozatok javítását ellenőrizni. Nyilván csak a töredékét fogja, főleg a saját szakjának megfelelőket.
2022. nov. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!