Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Keddre kb 18 oldalnyi biosz...

Keddre kb 18 oldalnyi biosz megtanulható?

Figyelt kérdés

Szív, érrendszer, immunrendszer. Ma elkezdtem csinálni egy quizletet, de 15-21 dolgozok. Ha hazaérek befejezem akkor is ha éjfélkor leszek kész.

Szerintetek ez a három anyag bemagolható holnap, ha kb 18-kor érek haza és nem megyek dolgozni? :D


2022. nov. 13. 14:47
 1/9 anonim ***** válasza:
70%

Gondolom, nem ma adták fel, szóval teljesíthető...

Persze az is kérdés, mennyit nyomogatod az okostelót, mennyit face-ezel, tiktokozol stb. Ha ezzel megy el a nap nagy része, akkor felejtős.

2022. nov. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor ha vasárnap és hétfőn kiírsz 3-3 kérdést a gyakorira ebben a témában. Különben esélyed sincs.
2022. nov. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
33%

Hanyas jegy a cél?


Mert ha nem számít, csak legyen meg akkor akár egy óra is elég hozzá.

2022. nov. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
5-ös a cél, eddig mindenből 5.0 vagyok és próbálom ezt így tartani :D nemrég végeztem a quizlettel, így átolvasva nem tűnik annyira bonyolultnak, holnap szerintem pár óra alatt be tudom magolni :)
2022. nov. 14. 00:12
 5/9 A kérdező kommentje:
Összejött szerencsére :D
2022. nov. 14. 20:00
 6/9 anonim ***** válasza:
Na ügyes vagy.
2022. nov. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kifejezetten jól ment :D
2022. nov. 15. 10:34
 8/9 A kérdező kommentje:
5 lett :D
2022. dec. 3. 14:34
 9/9 anonim ***** válasza:
Már megint egy maximalista... Olyan fárasztóak tudtok lenni, hogy csak na... Hogy merül fel egyáltalán a kérdés, hogy megtanulható-e, ha eddig minden, amit elétek raktak nem csak megtanulható volt, hanem kimondottan jól meg lehetett tanulni? Semmi realitásérzéketek sincs...
2022. dec. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!